Vezirköprü Belediyesi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Başkanı Gül Başkanlığında Yaptı

YEREL (Web Sitesi) - Web Sitesi | 08.05.2024 - 14:16, Güncelleme: 08.05.2024 - 14:27 6308+ kez okundu.
 

Vezirköprü Belediyesi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Başkanı Gül Başkanlığında Yaptı

Vezirköprü Belediyesi, 31 Mart yerel seçimleri sonrası 2. Meclis toplantısını Belediye Başkanı Av. Murat Gül başkanlığında gerçekleştirdi.
  Vezirköprü Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Vezirköprü’de turizmin  geliştirmesi girişimlerinin faaliyete geçmesi amacıyla, 1 yıl süre ile görev yapacak,  Kültür ve Turizm Komisyonu kurulması oy birliği ile kabul edildi. Kültür ve Turizm  Komisyonu’na  Bekir Kurtoğlu, Şaban Çamurcu, Arif Şahin, Nail Çatal ve Nail Değerli oy birliği ile seçildi. Ticaret ve Sanayi Komisyon üyeliğine ise, Eyüp Akdoğan, Eren Akça, Şaban Bolat, Ali Sağlam, Ali İhsan Üzer oy birliği ile seçildi. İlçede çalışmaları devam eden, Karma OSB ile ilgili olarak, 31 Mart yerel seçimlerin ardından Mütevelli Heyeti görevinde bulunan üyelerin görevlerinin düşmesi dolayısı ile Karma OSB Mütevelli Heyeti üyelerinin seçimi yapılarak göreve getirilen üyeler; Asil Üyeler Belediye Başkanı  Av. Murat Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Kınay Belediye Meclis Üyeleri ; Mehmet Cansız, Fikri Sezer  ve Murat Ayan  Yedek Üyeler ise;  Gülten İnan Fen İşleri Müdür Vekili,  Orhan Usta Belediye Destek Hizmetler Müdürü Belediye Meclis Üyeleri ; Arif Şahin, Şaban Bolat, Emine Yanga  Komisyonların kurulduğu ve üyelerinin seçildiği meclis toplantısında ayrıca, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi, 2023 Mali yılı kesin hesabın görüşülmesi ve ilgili raporun onaylanmasına yönelik karar alındı. Belediyeye ait işletmelerden, Güneş Enerjisi Santrali, Soğuk Hava Deposu, Sebze Hali, Mezbahane ve Havuz işletme faaliyetlerinden sağlanan gelirin, 2023 dönemine ait 1.971.237,70 TL karın Belediye bütçesine aktarılması hususunda,Nalbantlı Mahallesinde bulunan,  2 katlı ahşap binanın 5 Yıl süre ile Kızılay Hizmet Binası olarak kullanılmasına, Göl Mahallesi Çiçek sokakta bulunan taşınmazın din hizmetlerinde kullanılmak üzere 5 yıl süre ile müftülüğe tahsisine,inşaatı devam eden Huzurevi inşaatı ile ilgili olarak, kredi kullanımı için Belediye Başkanı’na yetki verilmesi ve Vezirköprü Belediyesi Vezir İmar Enerji Per. Hiz. Ltd. Şirketinde yönetici görevinde bulundurmak üzere müdür atanması için belediye Başkanı’na yetki verilmesi kararı alındı. Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Meclis Üyelerinin seçimlerden kısa bir süre önce eski başkan Edis’in  işe alım yaptığı kişilerin  işlerine neden son verildiğini sordular. Belediye Başkanı Murat Gül : "Adam için iş bulmak değil,  iş için adam bulmak " sloganını felsefe olarak belirlediklerini söyledi.           
Vezirköprü Belediyesi, 31 Mart yerel seçimleri sonrası 2. Meclis toplantısını Belediye Başkanı Av. Murat Gül başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Vezirköprü Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Vezirköprü’de turizmin  geliştirmesi girişimlerinin faaliyete geçmesi amacıyla, 1 yıl süre ile görev yapacak,  Kültür ve Turizm Komisyonu kurulması oy birliği ile kabul edildi.

Kültür ve Turizm  Komisyonu’na  Bekir Kurtoğlu, Şaban Çamurcu, Arif Şahin, Nail Çatal ve Nail Değerli oy birliği ile seçildi. Ticaret ve Sanayi Komisyon üyeliğine ise, Eyüp Akdoğan, Eren Akça, Şaban Bolat, Ali Sağlam, Ali İhsan Üzer oy birliği ile seçildi.

İlçede çalışmaları devam eden, Karma OSB ile ilgili olarak, 31 Mart yerel seçimlerin ardından Mütevelli Heyeti görevinde bulunan üyelerin görevlerinin düşmesi dolayısı ile Karma OSB Mütevelli Heyeti üyelerinin seçimi yapılarak göreve getirilen üyeler;

Asil Üyeler Belediye Başkanı  Av. Murat Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Kınay Belediye Meclis Üyeleri ; Mehmet Cansız, Fikri Sezer  ve Murat Ayan 

Yedek Üyeler ise;  Gülten İnan Fen İşleri Müdür Vekili,  Orhan Usta Belediye Destek Hizmetler Müdürü Belediye Meclis Üyeleri ; Arif Şahin, Şaban Bolat, Emine Yanga 

Komisyonların kurulduğu ve üyelerinin seçildiği meclis toplantısında ayrıca, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi, 2023 Mali yılı kesin hesabın görüşülmesi ve ilgili raporun onaylanmasına yönelik karar alındı.

Belediyeye ait işletmelerden, Güneş Enerjisi Santrali, Soğuk Hava Deposu, Sebze Hali, Mezbahane ve Havuz işletme faaliyetlerinden sağlanan gelirin, 2023 dönemine ait 1.971.237,70 TL karın Belediye bütçesine aktarılması hususunda,Nalbantlı Mahallesinde bulunan,  2 katlı ahşap binanın 5 Yıl süre ile Kızılay Hizmet Binası olarak kullanılmasına, Göl Mahallesi Çiçek sokakta bulunan taşınmazın din hizmetlerinde kullanılmak üzere 5 yıl süre ile müftülüğe tahsisine,inşaatı devam eden Huzurevi inşaatı ile ilgili olarak, kredi kullanımı için Belediye Başkanı’na yetki verilmesi ve Vezirköprü Belediyesi Vezir İmar Enerji Per. Hiz. Ltd. Şirketinde yönetici görevinde bulundurmak üzere müdür atanması için belediye Başkanı’na yetki verilmesi kararı alındı.

Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Meclis Üyelerinin seçimlerden kısa bir süre önce eski başkan Edis’in  işe alım yaptığı kişilerin  işlerine neden son verildiğini sordular.

Belediye Başkanı Murat Gül : "Adam için iş bulmak değil,  iş için adam bulmak " sloganını felsefe olarak belirlediklerini söyledi.

 

 

 

  

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (13 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Belediyeci
(08.05.2024 16:08 - #2239)
Murat başkanım güzel demiş Belediye iş bulma kurumu değil Edis in kafasına göre adam alındığı hiç değil
Anlamak güç Güzel demiş der iken işçi çıkarılmasının neresi güzell. Belediye madem ki sizin deyiminin ile işçi bulma kurumu değil. Unutmayın fakat Belediyeye illaki işçide lazım olunca bu söylediğiniz kaflarınızı unutmayın. Niye helede Akrabacılık veyada telorans yani torpil olur ise Vatandaşlar ve Seçmen hatırlatır. Der ki İş ve İşçi Bulma Kurumu ne güne duruyor der. O zaman da haklımıdır Vatandaş gayri Cevaben siz yanıtlayın. Saygılar.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
köprülü
(08.05.2024 20:25 - #2244)
soğuk hava deposu çalışmıyor ki... 3 senedir atıl durumda onlarca milyonluk yapı
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Vatandaş
(08.05.2024 22:12 - #2245)
Kızılay verildiği iyi olmuş. Ahşap binanın değerlenmesi iyi haber bilhassada hem İlçemiz hemde Nalbatlı Mahallemiz için güzel bir preje olmuş İlçemize HAYR LI Olsun. Bidee buu işçi alımı çıkartılması gündemleri hem İlçemiz hemde Belediyemizi mahçup ve mağdur konumlarına düşürülmesi hem kınanmasını gerek basında da haber olması ayrı bir mağduriyetlik gerekse Vatandaşlar içinde hoş bir davranışlar olmadığını da belli eder illaki. Bu hoş olmayan konumlar acaba aslı olup olmamayacağı aşikardır. Biii gereklilik var ise eğer üzücü bir hassasiyetlilik olmuş. Üzücü bir hadisene..
Vezirköprü lü Vatandaş rumuzlu kardeşim yazdıklarınıza tamamen katılıyorum şuan mecliste ve bakanlıklarda ve cumhurbaskanliginda işten çıkarılan 33 personel kardeşlerimiz için konunun yakinen takıp edildiğini en kısa sürede çözeme kavusturulacaginin bilgisi geçmektedir çünkü ak parti belediyeciliği zahten Türkiye geneli çok büyük darbe aldığı için gelecek döneme bu darbelerin yansımamasi için ise iadelerin yapılabileceği geçmektedir hamdolsun başkan buradabir farkında iseniz kisvenin ardına sığınmaya çalışsada son sığındığı kisve külliyen diğerleri gibi yalan kisvedir çünkü ise alınanlar zahten belediyede iş koordinasyonu yapıldığı ve herkesin gerekli birimlere gerekli işe şartları tutanlar alınmıştır oysaki başkan ne diyor işe göre adam alacağım diyor yani kendi eş dost akraba ahbap işe uysada uymasada alacağım diyor anlayana tabii ilerleyen günlerde mercek altında inceleyiniz alacağı kişileri işe uygunmu degilmi akraba eş dost mu degilmi inceleyip arastirirsaniz hak ve hakikatin ortaya çıkması ile 33 kişi nin de adaletinin sağlanmasını Allah için ortaya koyacaksınız ne mutlu şeffaf bir şekilde hakka ve hakkaniyete insanlığa ve resmiyete uygun bir şekilde adaleti saglayabilenlere vesselam.....
Vahdet Kendin bencil olduğun için kendinden başkasını dusunmedigin için başkanıma iftira atamazsın belediyeye işçi çok gerekliydi niye alımı seçim önü yapıldı başkanımız hakkında düzgün konuş kırmızı cizgimizdir Vezirköprü böyle dürüst başkanı buldu başına koysun varken kıymet bilin başkanın yakinlarinin ise ihtiyacı yok canınızı sıkmayın siz
Vezirköprü lü Vahdet efendi ortada bir iftira varsa onu sizler gayet iyi yapıyorsunuz biz yarın başkanın ise alacaklarını sadece mercek altında incelenmesini tavsiye ediyoruz burada zahten senin başkanın diğer başkanın aldıklarını önceki başkana iftiralar atarak cikarttigini tüm vezirköprü halkı biliyor sende kendi başkanına bu yönde destek vermekle aynı iftirayida attığın ortada şimdi bencil olsam 33 kişinin hakkını hukukunu savunmam ve bunu da zahten Allah rızası için yapıyorum seninlede hiç bir problemim yok ama sen ne hikmetse benim savunduğum konun seninle alakası olmadığı halde gereksiz benimle polemiğe giriyorsun sonuçta her belediye başkanı gibi eleştirilecek yerde eleştiririz takdire uygun iş yaptigindada takdir ederiz şimdi bu 33 kişi kardeşimiz ak parti belediyesinden ise alındı yine ak parti belediye sinden işten çıkartılarak mağdur edildi zulmü sevemem zalimi alkışlayamam gelenin keyfiyeti için kalkıp geçmişime sövemem ortada bir zulüm vardır zalimlik vardır biz bunların sona ermesi ve ak parti belediyeciliginin daha sosyal ve şeffaf bir şekilde vezirköprü ye hizmetlerin sağlanması işten çıkartılarak tüm sosyal medyada ve basında personellerin işi aşı ekmeği emeği ile oynayan ve bu kara lekeyi kendi alnına ve destekçilerine süren bir başkanı istiyorsanız zahten sizin başkanınız sorun yok dediğim gibi 33 kişiyi mağdur etmeden geri tekrar işe iadelerini yaparsa zahten takdire şayan iş yapmıştır seçimden önce verdiğim maddi ve manevi desteği yine veririm şayet iadeler yapilmiyorsa bizdende destek kesinlikle olmayacaktır ne edersin kendine edersin kendi kendine dediğim gibi Vahdet efendi seninle bir sorunum yok zahten konuda sen değilsin her belediye başkanı yada siyasi yerine göre duruma göre eleştiri side yapılır yine yerine duruma göre de takdirde edilir yani velevki başkanın destekciligini yapıyorsun her iki konuyada medeni bir şekilde açık olmalısın daha dur bakalım şimdiden hoş görüyü bırakıp saldırıya geçerseniz 5 yılın sonunu zor görürsünüz gibi...
Vatandaş Vahdet Bey Kardeşim. Sayın Abim. Kırmızı çizgimizdir, demişsin. Sayın Belediye Başkanımıza elbetteki bii bildiğin vardır da kırmızı çizgimizdir, diyorsun. Hem Dini yönüne hemde Türk Dil Edebiyat Kurumuna göre araştırıp dada söylemişsindir. Besbelli ki Sayın Abim seni kızdırnışda olabilirler. Lakin iyice araştırdın mı Kırmızı çizgi anlamı vede manası önemini Sayın Gönlü güzel Kardeşim. Saygılar SELAMLAR.
Vahdet Bence Vezirköprü li ve vatandaş sizin amaciniz farklı sizin amacınız 33 kişiyi desteklemek değil bu net sizin kim olduğunuz da belli tabiki herkes eleştiriye açık fakat sizinki eleştiri değil Vezirköprü bildiği için gerekeni yaptı başkanımıza biz Vezirköprü halkı olarak güvendik başkan olması için oyumuzu kullandık verdiği kararları düşünerek adaletli olarak verdiğini biliyoruz bu arada ilk defa işçi cikaran belediye Vezirköprü belediyesi değil bu bir diğeri de o işçiler kim tarafindan neden alınmış ona bakın siz.Bu arada Türkçeyi iyi kullandığımı düşünüyorum kullandığım kelimelerin anlamını biliyorum haksızlığa karşı durmak için buradayim.Daha bir aylık başkana normal bı insan eleştiri yapmaz bismillah bı zamana bırakın doğruyu görün
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Halk
(09.05.2024 00:14 - #2250)
Yirmi beş belediye Meclis üyeleri içinde bacak bacak üstüne atan görgüsüz aza kim ? Belediye başkanına saygısızlık kendini bilmez egosu tavan yapmış İyi ki AZA bir de belediyenin başkanı olsa ne olur böyle adamlara azalık dahi fazla murat başkanım böylesi adamlar zarar verin sana uzak dur söz hava atıyor boş işler bu hareketler
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Gül ‘cüyüm kimseye yedirmeyiz
(09.05.2024 09:01 - #2253)
Sadık Edis bey belediye başkanıyken o belediye Meclis üyesi bacak bacak üstüne atıyor du mu Aklısıra murat Gül Gül bey başkanı yok saymanın başlangıcı Önce belediye başkanına saygılı olacaksın murat Gül Başkan seni listesine yazmasa sen zaten yoksun Hiç bir zaman birinci adam olamadın birinci adama saygı duyacaksın Ak partinin oylarıyla Meclis üyesi olacaksın bir de caka satacaksın seni cumhurbaşkanıma şikayet edeceğim
Vahdet Katılıyorum Murat Gül u destekliyorum yanındayım hep yanında olacağım Başkana saygı göstermek zorundasınız
Çiftçi Vahdettin Bey biraz tamam Saygı hörmetde içten gelen bir şey güzellik olacak nezaketen de olsa illaki fakat uslüp yaklaşımınız biraz ağır olmuş. Hem Vatandaşlara hemde Seçim seçmenlerine karşısı. Biat edin der gibii. Şimdi Vatandaş emir vaki gibi anlarmı acabaa..
Vahdet Herkes herşeyi isteği gibi anlıyor ne alaka insan başkanına saygı göstermesi gerekir biat etmek ne alaka gerçekten anlamak zor sizi
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
psikolog
(09.05.2024 10:34 - #2254)
boyu kısalarda hüner çok olur. kompleksli olurlar. kendileri baş olamayınca farklı işer yaparlar kendilerini önemli kılarlar dikkat Üzerlerine çekmeye gayet gösterirler. bacakları dolaştırmanın altında bu neden yatar
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Anlamak güç
(09.05.2024 11:16 - #2255)
Bu sene de moda oldu herhalde Belediyeler geneline bakıldığında gerek Yerel Basın gerekse Televizyon yayın kanalları ve basınında sosyal medyada sıg, sıg haber yayınları gözükmekte Akrabacılık kayırma ve akraba işçi alımı Belediye tümünde ve genelinde hangi Siyasi Sayaset partileinde olur sa olsun yavaş yavaş iyiyi den iyiye kendini hissettirmeye ve gözükmelere başlamış herhall. Yazık gerçekten çok yazık. Senin şu işçilerine bii esnek davranış verde yanii biraz işçi çıkartımı yapıverde eee benim veya da bizim adamlar giriversin. Belediyecilik Belediye Hizmetleri bunumu gerektirir. Acaba Belediyecilik iç güdümü bunu anımsatıyor.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
KÖPRÜLÜ
(09.05.2024 17:38 - #2258)
başkanımın belediye başkanlığına saygı duyacaksın bacak atan belediye meclis üyesi evet sen sadık edis ekibindensin senin listede olman hata olarak görüyorum. kibir kasıntı vezirköprü ye hangi hizmeti yaptın. on beş yıl edis babalığını eleştirdi gık sesin çıkmadı şimdi sn murat gül başkanıma mesaj vermeye kalkıyor olman etik değil. ne de bacak bacak üstüne atıp gövde göstermek neyin cevabı
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
hülya
(10.05.2024 11:26 - #2262)
iyi ki yanlışkla da yazılsa listeye 2 bayan meclis üyesi var artık erkek egemenliğine son verilsin kadınlar yönetimde olsun.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
eğitimci
(10.05.2024 11:29 - #2263)
AYRINTI DEYİP GEÇMEMEK GEREKİYOR. AYRINTIDA YATIYOR İNSANLARIN KİŞİLİĞİ. İÇ DÜNYASI NE MESAJ VERMEK İSTEDİĞİ BEN ARTIK SIRADAN BİRİ DEĞİLİM BELEDİYE AZASI OLDUM DEMEK İSTEMİŞ.
Vatandaş Sayın Eğitimci sen niye alınıyorsun. Kardeşim. İlçemizde Siyasi Sayaset Yerel Seçimlerde Seçim Yönetimlerinde kim veya Erkek Bayan ayırt etmeden kim iyi hizmetler eder ise o yönetsin. Hiç olmazsa hakkaniyetli ve adaletli hizmetler olur. İşçi çıkarımlarıda azalır. Belkide Akrabacılık ve işçi alımlarda torpillerde kalkar. Kadın egemenliğinde her zaman kadın ve Ana yufka yürekli liği ve Merhametliliği ön planda olur diye düşünmek gerekir. Saygılar.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
fotoğraf
(10.05.2024 17:29 - #2276)
hepiniz aynı partidensiniz umudumuz mhp sizden ayrı parti belediye meclis üyeleri mhp siz olsun varlık gösterin belki yarın yeniden refahtan ak partiye geçecekler olabilir.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Emrah
(12.05.2024 09:42 - #2305)
Hepiniz ayni gemiye dolduruldunuz. 15 Temmuz sonrasi yapilam zulumden dolayi iflah olmayacaksiniz. Turku belalar ile yavas yavas you olucaksiniz. Akp gemisinden inin.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Mert Adam
(15.05.2024 09:06 - #2357)
Yukardaki tabloyu; resim haline nezaman getirirsek, daha da ileri atılıyorum ve söylüyorum; bu toplu çekilen resme nezaman bir anlam atfedersek ozaman manidar olan şeyleri bu halk görür. Arkadaşlar bakınız 1, 1, 1, 1, 1, ... ayrı durunca birlikte değil ama öyle gözüküyorlar, yapmacigini hisseder, artık böyle... teşekkül eden resimlere ve toplantılara köprünün artık tahammülü yok birşeyler yani icraatlar yapınız bunu halkımız görsün şifre belli bu yukardaki birleri yanya getirelim 111111 birlikte nitelikli adam olalım. Bakınız icraata gecelim değerli yöneticilerimiz boş manalar manasızdır. Bakınız bu kadar adam, hiçbir işe yaramıyor, hepsi bir adam etmiyor! hem birseylerin mücadelesinin kıvılcımı olmazsak bizim o manasız resim bizlerin ve sizlerin başına bela olmaz mı? Bu sözleri kendinize dedirtmeyin....
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.