ANKARA VEZİRKÖPRÜ KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIM DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL KONGRESİ YAPILDI

Dünya (Web Sitesi) - Web Sitesi | 08.06.2024 - 11:09, Güncelleme: 08.06.2024 - 11:09 3426+ kez okundu.
 

ANKARA VEZİRKÖPRÜ KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIM DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL KONGRESİ YAPILDI

Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği olağan genel kurul kongresi Dernek Başkanı Aslan Koçak’ın başkanlığında yapıldı.
  Ankara Altındağ’da yapılan kongre’ye üyelerden 23 kişi katılım gösterdi. Başkan Koçak’ın açılış konuşmasıyla başlayan kongre saygı duruşu ile devam edildi. Gündem’in ilk maddesi gereğince Divan teşkiline geçilerek divan başkanı ve katipleri seçildi. Daha sonra bir diğer gündem maddesi olan Yönetim ve ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması ve müzakeresine geçildi. Dernek başkanı söz alarak faaliyet raporlarını okudu ve ardından denetleme kurulu başkanı da faaliyet raporlarını okuduktan sonra dernek üyeleri raporları müzakere etti. Toplantıda bulunan üyeler tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu oy birliği ile ibra edildi. Gündem’in son maddesinde Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçilmesi vardı. Buna göre gizli oylama açık tasnif sonucunda asil ve yedek üyeler seçildi. Toplantı son ererken dilek ve temenniler soruldu. Üyelerden söz alan olmayınca toplantı son buldu.   Ankara Vezirköprülüler Derneği Başkanı Milli Güreşçi Erol Fidan Oldu Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği olağan genel kurul  toplantısında,  Milli Güreşçi Erol Fidan  dernek başkanlığına seçildi. Ankara’nın ilk  Vezirköprülüler Deneği olan, Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği başkanlığını uzun süre muhasebeci Muhittin NOYAN   sürdürmüştü. NOYAN’dan sonra  bayrağı devir alan Aslan Koçak yürütüyordu. Yeni yapılan genel kurulda Milli Güreşçi Erol Fidan Yönetim kurulu başkanı seçilirken, yönetim kurulu üyeleri  ise şöyle oluştu : Yaşar Baş, Alper Üçüncü, Eyüp Apaydın ve Bedrettin Demir. Derneğin Denetim Kuruluna  ise ; Yakup İba, Halil Fidan ve Şuayip Duman seçildi. Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği Başkanı Milli Güreşçi Erol Fidan :” Vezirköprü’nün Ankara’da ilk kurulan derneğine başkan olmama destek olan bütün dernek üyelerimize , uzun süre dernek başkanlığı ,Samsun Dernekleri   Federasyon Başkanlığı görevini layıkıyla yapan Muhittin Noyan’a ve sonrası bayrağı taşıyan Aslan Koçak’a teşekkür ederim. “ Dedi. Ankara’da yaşayan Vezirköprüleri dernek çatısı altında toplayıp, her alanda yaşadıkları sorunlarda yardımcı olunacağını söyleyen Başkan Fidan :” Hepimizin ortak paydası Vezirköprü . Yönetim kurulu üyeleriyle hizmet bayrağını en iyi yere taşıyacağız.” Dedi    
Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği olağan genel kurul kongresi Dernek Başkanı Aslan Koçak’ın başkanlığında yapıldı.

 

Ankara Altındağ’da yapılan kongre’ye üyelerden 23 kişi katılım gösterdi. Başkan Koçak’ın açılış konuşmasıyla başlayan kongre saygı duruşu ile devam edildi.

Gündem’in ilk maddesi gereğince Divan teşkiline geçilerek divan başkanı ve katipleri seçildi. Daha sonra bir diğer gündem maddesi olan Yönetim ve ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması ve müzakeresine geçildi. Dernek başkanı söz alarak faaliyet raporlarını okudu ve ardından denetleme kurulu başkanı da faaliyet raporlarını okuduktan sonra dernek üyeleri raporları müzakere etti. Toplantıda bulunan üyeler tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu oy birliği ile ibra edildi.

Gündem’in son maddesinde Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçilmesi vardı. Buna göre gizli oylama açık tasnif sonucunda asil ve yedek üyeler seçildi.

Toplantı son ererken dilek ve temenniler soruldu. Üyelerden söz alan olmayınca toplantı son buldu.

 

Ankara Vezirköprülüler Derneği Başkanı

Milli Güreşçi Erol Fidan Oldu

Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği olağan genel kurul  toplantısında,  Milli Güreşçi Erol Fidan  dernek başkanlığına seçildi.

Ankara’nın ilk  Vezirköprülüler Deneği olan, Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği başkanlığını uzun süre muhasebeci Muhittin NOYAN   sürdürmüştü. NOYAN’dan sonra  bayrağı devir alan Aslan Koçak yürütüyordu.

Yeni yapılan genel kurulda Milli Güreşçi Erol Fidan Yönetim kurulu başkanı seçilirken, yönetim kurulu üyeleri  ise şöyle oluştu : Yaşar Baş, Alper Üçüncü, Eyüp Apaydın ve Bedrettin Demir.

Derneğin Denetim Kuruluna  ise ; Yakup İba, Halil Fidan ve Şuayip Duman seçildi.

Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği Başkanı Milli Güreşçi Erol Fidan :” Vezirköprü’nün Ankara’da ilk kurulan derneğine başkan olmama destek olan bütün dernek üyelerimize , uzun süre dernek başkanlığı ,Samsun Dernekleri   Federasyon Başkanlığı görevini layıkıyla yapan Muhittin Noyan’a ve sonrası bayrağı taşıyan Aslan Koçak’a teşekkür ederim. “ Dedi.

Ankara’da yaşayan Vezirköprüleri dernek çatısı altında toplayıp, her alanda yaşadıkları sorunlarda yardımcı olunacağını söyleyen Başkan Fidan :” Hepimizin ortak paydası Vezirköprü . Yönetim kurulu üyeleriyle hizmet bayrağını en iyi yere taşıyacağız.” Dedi

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vezirkopruozlem.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.