Haber Detayı
31 Mayıs 2022 - Salı 15:35 Bu haber 7936 kez okundu
 
Vali Yardımcısı Cinbir ve İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit Özlem Gazetesi’ni ziyaret etti
Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cinbir ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Özlem Gazetesi’ni ziyaret etti.
- Haberi
Vali Yardımcısı Cinbir ve İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit Özlem Gazetesi’ni ziyaret etti

Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile sohbet eden Cinbir ve Yiğit, Vezirköprü’de görev yaptıkları yıllardaki anılarını tazelediler.

 

Eğitim, ulaşım, tarım, sanayi, sağlık ve turizm gibi pek çok konuda Vezirköprü'nün konuşulduğu ziyarette; Vezirköprü’nün geleceğinin, tarım ve turizm olacağını,  bu alanlardaki alt yapı çalışmalarının hızlandırılması gerektiği ortak paydasında buluşuldu.

 

Vali Yardımcısı Cinbir: “20 yıl önce görev yaptığım birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış, meslek hayatımda unutulmayacak anılarımın ve dostlukların olduğu Vezirköprü'nün yeri bende farklıdır.“ ifadesini kullandı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise: “Samsun ilinin evladıyım. Öğretmenlik, idarecilik olmak üzere yaklaşık on yıl görev yaptığım Vezirköprü'de iki çocuğumuz dünyaya geldi. Çocuklarımızın nüfus cüzdanlarında Vezirköprü yazıyor. Vezirköprü'ye karşı aidiyet duygularımız var." dedi.

 

Her iki bürokratın geçmiş dönemde Vezirköprü’de görev yapmaları nedeniyle ilçenin sorunlarını   bilmeleri, Samsun Valiliğinde Vezirköprü elçisi oldukları bu dönemde Vezirköprü'nün şanslı olduğu değerlendiriliyor.

 

Vali Yardımcısı Cinbir ve İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit’in  ziyaretinden memnun kaldığını söyleyen Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca, ziyaretin ve sohbetlerin Vezirköprü adına faydalı olduğunu belirtti.

 

Ziyarete, Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata da eşlik etti.

 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Vali, Yardımcısı, Cinbir, ve, İl, Milli, Eğitim, Müdürü, Yiğit, Özlem, Gazetesi’ni, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı