Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 18:59 Bu haber 6380 kez okundu
 
Ortak Payda Vezirköprü
Vezirköprü’de siyasi partilerin temsilcileri Vezirköprü ortak paydasında bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.
YEREL Haberi
Ortak Payda Vezirköprü

Vezirköprü ilçesinde siyasi partilerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.

 

Vezirköprü ortak paydasında bir araya gelen siyasi parti temsilcilerinin katıldığı toplantının ilki Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu tarafından organize edilmişti. 

 

İkincisi düzenlenen toplantıyı ise Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Hakkı Ok organize etti.
İktidar ve muhalefetin bir arada olduğu toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, Vezirköprü sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

 

BU SEFER PARTİNİN ADI ‘VEZİRKÖPRÜ’

 

 

Samsun’un üçüncü büyük ilçesi olan Vezirköprü’nün pastadan payına düşen yatırımları ve hizmetleri alması için bütün siyasi partiler tek vücut oldu.

 

Parti ayrımı yapmadan Vezirköprü Partisi adı altında bir araya gelen siyasi parti temsilcileri, ilçenin geleceği için harekete geçtiler.

 

Eğitim, Sağlık, Ulaşım, Üretim, Sanayi ve ilçenin geleceğine katkı sağlayacak birçok konuda fikir alışverişinde bulunan parti temsilcileri, Vezirköprü’de sen-ben kavgasının artık sona ermesi gerektiğine dikkat çektiler.

 

Toplantılara Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, CHP İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay, İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Gürbüz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Veysel Bozdemir, BBP İlçe Başkanı Fatih Ay, DEVA Partisi İlçe Başkanı İbrahim Hakkı Ok, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Kenan Taşdan ve Gelecek Partisi İlçe Başkanı İbrahim Durmaz katıldı.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Ortak, Payda, Vezirköprü,
Yorumlar
Haber Yazılımı