Haber Detayı
20 Kasım 2021 - Cumartesi 10:54 Bu haber 4180 kez okundu
 
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
1994 yılında yayım hayatına başlayan gazetemiz 28’inci kuruluş yılını kutluyor.
YEREL Haberi
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması

Yıldönümü kapsamında gazetemizi ziyaret eden okurlarımız ile bir araya geldiğimiz şu günlerde birçok konuda sohbet etme imkanı buluyoruz.

 

Gazetemizin 28’inci yayım yılını kutlayan, başarı dileklerinde bulunan Vezirköprü Bakkallar Odası Başkanı Ümit Çörüş ve Manifaturacılar Odası Başkanı Önder Erdem: “Vezirköprü sorunlarının yetkililere duyurulmasında köprü görevi gören Vezirköprü Özlem Gazetesi ailesi, muhabirlerine, köşe yazarlarına, Yazı İşleri, Genel Yayın Yönetmeni Müdürleri ve Kurucusu Kemalettin Ağca’ya nice yayım yıllarının sürmesi dileğiyle Vezirköprü’nün dünyaya açılan penceresi Özlem Gazetesi’nin 28’inci yayım yılını kutluyoruz.” dediler.

 

Milli Eğitim’den 28. yıl ziyareti

 

Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü İbrahim Sezer, Personel Şefi Arslan Yıldırım ve Özel Eğitim Kurumları Şefi İbrahim Durmuş gazetemizin 28. Yayım yılını kutlamak üzere ziyarette bulundu.

 

Gazetemizin Kurucusu Kemalettin Ağca ve Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile sohbet eden Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri: “Vezirköprü ilçemize basın alanında güzel hizmetleri olan Vezirköprü Özlem Gazetesi’nin 28’inci yayım yılını kutluyoruz. Eğitim ve öğretimdeki noksanlıklarımızı ve başarılarımızı kamuoyu ile paylaşan Özlem Gazetesi ailesine başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandılar. 

 

Çiçeğiyle yıldönümümüze renk katan Vezirköprü Demokrasi Şehitleri Derneği Başkanı Seyit Ermacit: “Demokrasinin gelişiminde yerel basının kıymeti ve yeri tartışılamaz. Vezirköprü Özlem Gazetesi kurulduğundan bugüne ilçe sorunlarını her platformda yazan, kamuoyuna duyuran, etkinliği ile bilinen Özlem Gazetesi’nin 28’inci yılını kutlar, nice yayım yılları dilerim” dedi. 

 

İstanbul’da Vezirköprülü iş insanı CHP Başakşehir İlçe Başkan Yardımcısı Zekeriya Aydın: “Vezirköprü’nün gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olma yolculuğunda nice 28 yayın yılları diliyorum.” dedi. 

 

İncesu Ortaokulu’nun çalışkan ve her görev yerinde farkındalık oluşturan Müdürü Erkan İvgen, Gazetemiz yazarlarından ilçe sevdalısı, Vezirköprü’nün tanıtımına çok ciddi mesai harcayan, emekli Öğretmen Muammer Cebeci ve Genç Eczacı Osman Cebeci de ziyaretlerinde gazetemizin 28’inci yılını kutlayarak başarı dilediler.

 

Güder Mahallesinin başarılı Muhtarı Şenol Aslan: “Vezirköprü Özlem Gazetesi’nin 28’inci yılını kutlar, başarı dolu nice yayım hayatının sürmesini temenni ederim.” dedi.

 

Vezirköprü’nün yeni gelişen mahallesi olan Bahçelievler Mahallesinin hareketli Muhtarı Cemil Albayrak: “28 yıldır ilçede yaptığınız gazetecilik hizmetiniz kıymetli. Başarılarınızın devam etmesi dileğiyle nice yayım hayatınızın sürmesini temenni ediyorum.” dedi. 

 

28’inci yılımızda da bizleri unutmayan dostlarımız Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Altunay, Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü emekli Ayniyat Saymanı Mahmut Erdoğan, Vezirköprü Belediyesi Emeklisi Hüseyin Baykal ve Fabrika emeklisi Mehmet Yıldırım ziyaretlerinde başarı dileklerinde bulundular. 

 

Susuz Köyü Orman Köylerini Kalkındırma Kooperatifi Başkanı Mustafa Aygün: “ Vezirköprü Özlem Gazetesi çalışanlarını, yöneticilerini ve kurucusunu kutluyorum” diyerek basın hizmetinin kesintisiz sürdürülmesi  temennisinde bulundu.

 

Vezirköprü’nün emektarlarından Vezirköprü Belediyesi emeklisi Mehmet Yırtıcı, her yıl olduğu gibi bu yıl da bizleri unutmayan kadim dostlarımızdan. Matbaa kokusunu bilen Yırtıcı: “Yerel gazeteler zor bir görevi yerine getiriyor. Özlem Gazetesinin ve köşe yazarlarının kalemine sağlık. Nice yayım yılları diliyorum.” dedi.

 

On parmağında on marifeti olan Özlem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğretmeni Fatih Teker de her yıl olduğu gibi 28’inci yılımızda bizleri unutmayanlardan oldu.

 

Büyük zorlukları aşarak koyduğu hedefe ulaşan, Vezirköprü bürokratları listesine giren Sinop Valiliği Yazı İşleri Müdürü İbrahim Akpınar: “Gurbette yaşayanların yerel gazeteler olmazsa olmazıdır. Doğduğum, büyüdüğüm ve çok sevdiğim ilçem Vezirköprü haberlerini, Özlem Gazetesi aracılığı ile okuyorum.  Memleketimize hizmet etme yolculuğunuzda kolaylıklar dilerim. Nice 28 yayım yılları sürmesini arzu ediyorum” dedi.

 

Vezirköprü Kaymakamlığı önceki Yazı İşleri Müdürü Cahit Ünal: “Yerel gazetecilikte aralıksız 28 yıl çok önemli bir zaman dilimi. Vezirköprü’müze basın alanında yaptığınız hizmetlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi. 

 

Samsun Vakıflar Bölge Müdürü emeklisi Mustafa Ozat, Genel Yayın Yönetmenimiz Hayati Ağca ile yaptığı telefon görüşmesinde başarı dolu nice yayım yılları temennisinde bulundu.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Okurlarımızdan, 28.yıl, kutlaması,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Okurlarımızdan 28.yıl kutlaması
Yorumlar
Haber Yazılımı