Haber Detayı
04 Aralık 2021 - Cumartesi 10:27 Bu haber 4328 kez okundu
 
Kurum Müdürlerinden Özlem’e 28.yıl kutlama ziyareti
Vezirköprü Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nurettin Edis, Tapu Sicil Müdürü Abdullah Sezgin, Nüfus Müdürü Halis Bilen ve Mal Müdürü Bekir Eroğlu gazetemizin yirmi sekizinci yayım yılını kutladılar.
YEREL Haberi
Kurum Müdürlerinden Özlem’e 28.yıl kutlama ziyareti

Kurum Müdürleri toplumun sorunlarının duyurulmasında görev üstlenen basının önemi göz ardı edilemez. Vezirköprü’de üstlenmiş olduğunuz kıymetli ve  kutsal  görevinizde kurucu, yönetici ve bütün çalışanlarına başarılar diliyoruz.” ifadesine yer verdiler.

 

Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan yirmi sekizinci yılımızı kutladı. Ziyaretçimiz ilçenin her alanındaki sorunlarıyla hallenen birisi olunca; siyaset, ekonomi, yatırım ve esnafın durumu ile ilgili pek çok konuda sohbet ettik. 

 

Vezirköprü’nün çalışkan ve mücadeleci Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Uyar, 28. yılımızı çikolatasıyla tatlandırdı. Vezirköprü gençliği adına yaptığımız tatlı sohbette, gençlik adına yapacakları yeni projelerini zevkle dinledik.

 

Trabzon'da yaşayan ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü korurken gazi olan Gazi Engin İskender’den selam getiren eşi, akrabalarım Samiye Ünal İskender ve meslektaş kızımız Aleyna  İskender, yirmi sekizinci yılımızda bizleri ziyaret ederek uzun soluklu yayım hayatı dilediler.

 

Vezirköprü Mehmet Paşa İlkokulu’nun  başarılı  eğitimci  Müdür Yardımcılar Şükrü Demir ve Ramazan Durmaz, önceki dönem MHP Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Çakıcı gazetemizin kuruluş yayım yılını kutlayarak başarılar diledi.

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da gazetemizin kuruluş yıl dönümü nedeniyle bizleri ziyaret eden İstanbul’da Samsun Vezirköprü  Esender Kurucu Başkanı Şaban Yavuz, "Gurbette yaşayan hemşehrilerimiz yerel gazetelerin değerini en iyi bilenlerdir. Çünkü gurbette doğduğumuz ilçemizin haberleri sizlerin aracılığıyla öğreniyor, gazeteler aracılığı ile hasret gideriyoruz.” dedi. 

 

Esenköyü Yayla Şenlikleri ve Yağlı Güreşlerinde emekleri olan Vezirköprü Esenköyü Güzelleştirme Derneği Başkanı Sabri Zendel: "Vezirköprü’nün güçlü sesi Özlem Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümünü katlar, nice yayım yılları sürdürmesini dilerim.” dedi. 

 

Tekel emeklisi Nakliyeci Esnafı Bekir Sağlam: “Vezirköprü ÖZLEM Gazetesi, dünya yaşadıkça var olsun. Sesimiz, gözümüz kulağımız olması dileklerimle başarılar dilerim.” dedi.

 

Eleştirilerinden yararlandığımız, isminden sosyal medyada çok söz ettiren, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Murat Gökduman gönderdiği çiçeğiyle yeni yılımıza renk katarak gazetemizin yirmi sekizinci yılını kutlayanlardan oldu.

 

Telefon ile bizleri arayan Dini sohbetler köşe yazarımız eski duayen siyasetçi hafız Hüseyin Şengün ise Özlem Gazetesi ailesine başarılar diledi.

 

Görev yaptığı dönemde bütün muhtarlara yardımcı olmasıyla zihinlerde kalan Vezirköprü Muhtarlar Derneği önceki başkanı, Pazarcı Mahallesi önceki Muhtarı Aslan Berat Ünver; “Özlem Gazetesinin 28.yılını kutlar, ilçemize ve bölgemize daha nice hizmetler vermesini temenni ederim.” dedi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Kurum, Müdürlerinden, Özlem’e, 28.yıl, kutlama, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı