Haber Detayı
14 Mayıs 2022 - Cumartesi 09:25 Bu haber 4933 kez okundu
 
İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Budak; 'Futbol takımı gibi parti tutmak eskilerde kalmalıdır'
İyi Parti İl Başkanı Yardımcısı Hasan Burak, Özlem Gazetesi’ni ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu.
YEREL Haberi
İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Budak; 'Futbol takımı gibi parti  tutmak eskilerde kalmalıdır'

Vezirköprü’de uzun yıllar sendikacılık görevini de yürüten, İyi Parti İl Başkanı Yardımcısı Hasan Burak, Özlem Gazetesi’ni ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

 

Ziyaretinde Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile sohbet eden Başkan Budak: “Ülkemiz çok ciddi sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Yirmi yıldır tek başına ülkeyi yöneten Adalet ve Kalkınma Partisi, ne yazık ki metal yorgunluğu içinde. Futbol takımı tutar gibi parti tutmak artık eskilerde kaldı. Önümüzde olacak ilk seçimde vatandaş değişimden yana oy kullanacaktır. Ülkemizde bütün kesimlerin yaşadığı ekonomik sıkıntı vatandaşların canına tak dedi. Bu yaşanan olumsuzluklardan kurtulmanın yolu önümüze gelecek sandıkla olacaktır.” dedi. 

 

Gün geçtikçe İYİ Partiye olan teveccühün arttığını söyleyen Budak: “Ülkemizin iyi yarınları için, gençlerimizin ülkemizden gitmemeleri için, emeklilerimizin huzurlu, mutlu ve her açıdan rahat yaşayabilmeleri için, esnafımızın yarınlarından endişe etmemeleri için, üreten çiftçimizin ürettiğinin karşılığını alması için, sanayicimizin geleceğini öngörebilmesi için, memurumuzun, işçimizin geçim sıkıntıları yaşamamaları için bu sefer bütün kesimler İYİ Parti diyecektir.” dedi. 
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: İyi, Parti, İl, Başkan, Yardımcısı, Hasan, Budak;, 'Futbol, takımı, gibi, parti, , tutmak, eskilerde, kalmalıdır',
Yorumlar
Haber Yazılımı