Haber Detayı
11 Ocak 2022 - Salı 12:17 Bu haber 6773 kez okundu
 
Gazeteciler Gününde Özlem'e ziyaretçi akını
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize bir dizi ziyaret gerçekleşirken, okurlarımızdan çiçek ve tebrik mesajları geldi.
YEREL Haberi
Gazeteciler Gününde Özlem'e ziyaretçi akını

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize bir dizi ziyaret gerçekleşirken, okurlarımızdan çiçek ve tebrik mesajları geldi.

 

Gazeteciler Günümüzü kutlamaya gelen Kunduz Güreş Ağası Halil İbrahim Çiçek, Kunduz önceki Güreş Ağası Bilal Acar, Belediye Meclisi önceki Üyesi Belediye Başkan Aday Adayı Sait Sarıer, Hacıoğulları İnşaat sahibi Recep Aydın ve Ağcaalan İnşaat Sahibi Eskişehir Samsunlular Dernek Başkanı Mehmet Erdoğan ile sohbet etme imkanı bulduk. Sohbetin konusu ise ilçe gündemi ve ata sporumuz güreş oldu. Kunduz Güreşlerinin Kırkpınar Güreşleri ile yarıştığını ve ilçemizin tanıtımına büyük katkısının olduğu ortak paydasında buluşuldu.

 

 

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdülkadir Fişekci'nin ziyaretinde ise sohbetimiz Organize Sanayi üzerine oldu. Çevrede organize sanayisi olmayan ilçe olmamız nedeniyle yatırımcının gelmediği, beraberinde ilçenin sürekli göç verdiğini söyleyen Fişekci, sorunun çözülmesi için gece gündüz mesai harcadıklarını ifade etti.

 

 

Akça Tur sahibi Şaban Akça, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Davut Mert ve Okul Aile Birliği Başkanı İsmet Öncel de gazeteciler günümüzde bizleri ziyaret etti. Ziyaretlerinde hem özel eğitim hem de milli eğitim alanındaki faaliyetler hakkında sohbet ettik.

 

 

Traktör Galericisi Ferruh Cebeci ve Gazetemizin hukuk danışmanı Avukat Hakan Kiper ile gündemimiz ilçenin genel durumu oldu. İlçedeki faaliyetleri yakından takip eden her iki ziyaretçimiz de gündeme dair fikirlerini beyan etti.

 

 

Deva Partisi İlçe Başkanı İbrahim Hakkı Ok, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Koç, Diyanet Sen İlçe Başkanı Osman Düzenli ve Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkan Yardımcısı Nail Çatal da ziyaretçilerimizdendi.

 

Eğitim Bir Sen Temsilciliği Vezirköprü Başkanı Hasan Dursun, Yönetim Kurlu üyeleri Servet Aslan, Aslan Yıldırım ve Mehmet Yaman, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Özlem Gazetesi'ni ziyaret ettiler.

 

Gazetemiz Kurucusu Kemalettin Ağca ve Genel Yayın yönetmeni Hayati Ağca ile sohbet eden eğitimciler, Vezirköprü’de eğitimin başarısını yükseltmek için bütün katmanların taşın altına ellerini koyması gerektiğini dile getirdiler.

 

'Vezirköprü’nün en fazla üyesi olan sendikamızda demokrasi işliyor." diyen Başkan Dursun; "Sendikamızın üyesi olsun olmasın Vezirköprü’de eğitim camiasında görev yapan bütün paydaşlarımızın sorunlarıyla dertleniyoruz, yardımcı oluyoruz. Bizim sendikamız atama usulü seçimle değil, göreve talip üyesi olan her öğretmen başkanlığa ve yönetime talip olabilen bir demokrasinin özümsendiği sendikayız.

 

Vezirköprü’de basın anlamında verdiğiniz hizmetlerinizden dolayı Vezirköprü Özlem Gazetesinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor bundan sonraki yayım hayatınızda da başarılar diliyoruz." dedi.

 

 

Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Aslan Kaya, Genel Sekreter Ziraat Mühendisi İlker Kuşçu, Ziraat Mühendisi Ayhan Ulusoy, 10 Ocak gazeteciler günü dolayısıyla Özlem Gazetesine ziyarette bulundular.

Başkan Kaya; "Vezirköprü’nün dünyaya açılan penceresi Vezirköprü Özlem Gazetesi’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar başarılarının devamını dilerim" dedi.

Gazetemiz yönetici kadrosu Ağcalarla sohbetinde Ziraat Odasının projelerini anlatan Başkan Aslan Kaya; "Bir milyon tutarında DOKAP marifetiyle slaj paketleme ünitesi kuracağız. Büyük olasılıkla bu yıl hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Vezirköprü’de çiftçiye yönelik toprak analizi laboratuvar çalışmalarımızla bilinçli gübreleme kültürünü geliştirdik. Dededen kalma usulle yapılan tarımdan ziyade çiftçilerimizi yönlendirerek alternatif tarıma yönlendirilmede çok ciddi yol kat ettik. İlçemizin sulu tarıma geçmesi ile birlikte daha fazla üreten bir Vezirköprü çiftçisi oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

 

 

Sulama Birliği önceki Başkanı Tatarkale Muhtarı Ercüment Uyar ise ziyaretinde; "Vezirköprü’de birçok alanın yanı sıra basın alanında da güzel hizmetleri olan Vezirköprü Özlem gazetesi çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

 

 

Ak Parti önceki İl Genel ve Belediye Meclis Üyelik görevleri yapan Kaşif Kurtoğlu ve Boğazkoru önceki Muhtarı Mevlüt Yücel de ziyaretleri ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar. Kurtoğlu ve Yücel, başarı dileklerinde bulundular.

 

 

Vezirköprü İmam Hatipliler Derneği Başkanı Nurettin Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kütüphane Müdürü Kani Yılmaz, Nüfus Müdürlüğü Personeli Şerafettin Doruk da gazeteciler günümüzde yanımızda oldu.

 

 

Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yakup Çağlıyan ile de gazeteciler günü ziyaretinde ilçenin tarım faaliyetleri hakkında sohbet etme imkanı bulduk.

 

 

Vezirköprü’de özel eğitim alanında hizmet veren Rehabilitasyon Merkezlerinin temsilcileri de gazetemizi ziyaret edenlerden oldu. Meslek paydaşlarımız olan Şaban Akça, Ahmet Pişkinel, Cemal Uyar ve Adnan Aci ile eğitim alanında yaşadığımız sorunları ve çözüm önerilerini istişare etme fırsatını bulduk.

 

 

Vezirköprü’de Anamuhalefet Partisinin (CHP) İlçe Başkanı Onur Bayburtlu ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Kaptan, Veysel Kandemir gazeteciler gününde ziyarette bulundu.

 

Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile ilçe siyasetine dair sohbet eden CHP İlçe Yönetimi, saha çalışmalarını anlattı.

 

 

Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Arslan Yıldırım, CHP Yönetim Kurulu Üyesi Veyis Ermiş, Ak Parti önceki Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Arslaner, TEKEL emeklisi Mahmut Keskin de gazetemizi ziyaret edenlerden oldu. 

 

 

Vezirköprü Sağlık Sen Başkanı Fatih Salgın ve Hastane Baştemsilcisi Abdulkadir Görel ise ziyaretlerinde kahve fincan takımı hediyeleri ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar.

 

 

Ziyarette 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretlerinin yanı sıra gazetemize çiçek gönderenler de yoğunluktaydı.

 

Atatürk Mahallesi Muhtarı Ayhan Alper, Türk Sağlık Sen Vezirköprü İlçe Başkanı Mutlu Bilgin, İş Bankası Vezirköprü Şube Müdürü Bekir Koç, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Egem Sigorta sahibi İbrahim Durmaz, Eğitim Bir-Sen Vezirköprü İlçe Başkanı Hasan Dursun, Akdaş İnşaat - Emlak ve Otomotiv - Akdaşlar Market sahibi Ali Akdaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resül Özata, Vodafone Shop Etk Teknoloji sahipleri Fatih Seçkin ve Aykut Kara, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ümit Çörüş, Fakılar Otomotiv Oto Bakım Özel Servisi, Karakaya Gübre ve Tarım Ürünleri, Doruk Gayrimenkul ve Emlak Ofisi sahibi Vehbi Dok, Karacaören Mahallesi Muhtarı Özlem Sürücü Kursu Usta Öğreticisi Ayhan Karaca, Sezer Emlak Gayrimenkul sahipleri Muammer Sezer ve Fatih Alper Sezer gönderdikleri çiçekleri ile gazetemizi çiçek bahçesine çevirirken, Vezirköprü Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan da gönderdiği tatlı ikramı ile gazeteciler günümüzü kutladı.

 

Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkan Yardımcıları Ahmet Altunay ve Haşim Aruç, CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ergün Sarmusak, Vezirköprü önceki İlçe Emniyet Müdürü Kırşehir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Karslı, Vezirköprü Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Şefi Aziz Akay, İYİ Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Budak, Kütüphane Müdürü Kani Yılmaz, Ak Parti önceki Yönetim Kurulu Üyesi Sağdıçlar İnşaat sahibi Adem Sağdıç, Pazarcı Mahallesi önceki Muhtarı Arslan Berat Ünver, Borsa Metal sahibi İsmet Bolat, Özlem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğretmenleri Şükrü Kaya ve Fatih Teker, Şoför Ali Aşkar, Gazetemiz okurlarından Abdullah Abacı, Hastane Personeli Murat Balıkçı, Polis Memuru Mehmet Ali Ülker, Ankara'dan Satılmış Akyüz, Vezdef Onursal Başkanı İsmail Ceylan ve Diyanet Sen önceki Başkanı Yaşar Al, emekli Polis Memuru Özcan Avcu, Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Sekreterliği emeklisi Yakup İba, MHP Vezirköprü önceki İlçe Başkanlarından Mustafa Karaca ve Şekerdil Tekstil sahibi Atınç Şekerdil ise tebrik mesajları ile bizleri unutmayanlardan oldu.

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Gazeteciler, Gününde, Özlem'e, ziyaretçi, akını,
Yorumlar
Haber Yazılımı