Haber Detayı
26 Kasım 2021 - Cuma 19:40 Bu haber 6925 kez okundu
 
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Vezirköprü İlçe Başkanlığı danışma kurulu toplantısına katılan Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, gündeme dair açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Vezirköprü İlçe Başkanlığı danışma kurulu toplantısına katılan Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Millet İttifakının oylarının arttığına dikkat çeken Türkel; “Bugün seçim olsa; Millet İttifakı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önderliğinde halkın iktidarını bugün kuruyoruz. Bugün seçimi kazanıyoruz.” dedi.

 

İl Başkanı Türkel, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi;

 

‘NÜFUSUN YÜZDE 51,4’ÜNÜ CHP YÖNETİYOR’

 

“Biz herşeye rağmen bu altı ok ilkesinden ve idealinden bir gün geri adım atmaksızın bütün bedelleri ödemek pahasına Cumhuriyet Halk Partisinde siyaset yapmaya devam ettik. Cumhuriyet Halk Partisi ulu bir çınardır. Uzun yıllar iktidar göremedi bu parti. Ama hep iktidar hayalleri ile tutuştuk. Genel Başkanımızın, Genel Merkezimizin, MYK Üyelerinin, teşkilatımızın ve Türkiye’nin sahip çıkmasıyla şuan itibari ile Türkiye’de 11 tane Büyükşehir Belediyesini Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları yönetiyor. 214 tane ilçe ve il belediyesini de Cumhuriyet Halk Partili belediyeler yönetiyor. Türkiye nüfusunun yüzde 51,4’ünü Cumhuriyet Halk Partili belediyeler yönetiyor. 

 

‘DOSTA DÜŞMANA GÖSTERDİK’

 

Hepimiz görüyoruz ki; İstanbul’dan Ankara’ya, diğer büyükşehir, il ve ilçelerimizde Samsun’un her köşesinde meltem rüzgarları esmeye başladı. ‘Başarabiliyoruz’ özgüveni oluşmaya başladı. Özellikle pandemi döneminde Sosyal Belediyecilik nedir, nasıl hizmet olurmuş dosta düşmana gösterdik. O günlerden bugüne Cumhuriyet Halk Partisi’nin oyları hergün artarak devam ediyor. 

 

‘AKP’NİN REÇETESİ KALMAMIŞ’

 

Görüyoruz ki; Bugün seçim olsa, bugün önümüze sandık koyulsa ülkenin içinde bulunduğu konjektür, ekonomik koşullar, AKP’nin ülkeyi getirdiği bataklıktan ziyade Millet İttifakı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önderliğinde halkın iktidarını bugün kuruyoruz. Bugün seçimi kazanıyoruz. Çünkü hepimiz görüyoruz ki; Bu AKP iktidarının, tek adamın ekonomiye yazacak bir reçetesi kalmamış. Çiftçi, esnaf, vatandaş bu adamdan memnun değil. Genel Merkezimiz ürettiği politikalarla, insana dokunur projelerle ekonomiyi ayağa kaldırmak, ülkeyi yarınlara çıkarmak için mücadele veriyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi mazlumların yüzünü güldürecek.”

 

Konuşmanın sonrasında parti yönetim kurulu ve üyeleri ile istişarade bulunuldu.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: CHP, İl, Başkanı, Türkel, -, Bugün, seçim, olsa, kazanıyoruz,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz
CHP İl Başkanı Türkel - Bugün seçim olsa kazanıyoruz
Yorumlar
Haber Yazılımı