Haber Detayı
26 Ekim 2021 - Salı 17:17 Bu haber 4317 kez okundu
 
Çerkezköy'deki Vezirköprülüler kahvaltıda buluştu
Çerkezköy Vezirköprülüler Derneği, dernek lokalinde kahvaltı programı düzenledi.
YAŞAM Haberi
Çerkezköy'deki Vezirköprülüler kahvaltıda buluştu

Çerkezköy Vezirköprülüler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programında dernek üyeleri bir araya geldi. Programda üyelere, Samsun Vezirköprü ilçesinin özel lezzetlerinden meşhur Paça Çorbası ikram edildi.

 

Pazar günü saat 10.00’da dernek lokalinde düzenlenen programa Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Mehmet Özen, Kapaklı Vezirköprülüler Derneği Başkanı Enes Yıldız, Saray Vezirköprülüler Derneği Başkanı Recep Şenkaya, Vezirköprü Kunduz Güreşleri’nin Altın Kemerli Ağası Bilal Acar ve üyeler katıldı.

 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

 

Programda konuşan Çerkezköy Vezirköprülüler Derneği Başkanı Turgut Fiş, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve sponsorlara teşekkür etti. Pandemi nedeniyle uzun süredir bu tür programlar düzenleyemediklerini ve üyeleriyle bir araya gelemediklerini belirten Başkan Fiş, önümüzdeki zamanlarda etkinliklere devam etmek istediklerini ifade etti.

 

“KÖKLÜ BİR DERNEK”

 

Çerkezköy Vezirköprülüler Derneği’nin köklü bir dernek olduğunu ifade eden Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Etkinliklerde yoğun bir şekilde bir araya gelebiliyorsunuz. Birlik ve beraberlik içerisinde örnek bir dernekçilik yapan Vezirköprülü hemşehrilerimi kutluyorum. Programda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” dedi.

 

DERNEK YÖNETİMİNİ TEBRİK ETTİLER

 

Programda konuşan Vezirköprü Kunduz Güreşleri’nin Altın Kemerli Ağası Bilal Acar ise yaptığı konuşmada, bölgedeki Vezirköprülü derneklerin her zaman yanlarında olduğunu bundan sonra da olmaya devam edeceğini söyledi.

 

Programa katılan diğer dernek başkanları da birlik ve beraberlik mesajı vererek, programı düzenleyen dernek yönetimini tebrik etti.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Çerkezköy'deki, Vezirköprülüler, kahvaltıda, buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çerkezköy'deki Vezirköprülüler kahvaltıda buluştu
Çerkezköy'deki Vezirköprülüler kahvaltıda buluştu
Çerkezköy'deki Vezirköprülüler kahvaltıda buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı