Haber Detayı
18 Haziran 2022 - Cumartesi 10:17 Bu haber 6348 kez okundu
 
Boksörlerimiz Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor
Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde bulunan Boksörlerimiz, Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor.
SPOR Haberi
Boksörlerimiz Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

İki hafta sonra Erzurum'da düzenlenecek olan Türkiye Boks Şampiyonasında ilçemizi temsil edecek olan sporcularımız çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

 

Boks Antrenörü Bünyamin Aydın nezaretinde Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda çalışmalarını sürdüren ekibin hazırlıklarını yerinde görerek, hocamız Bünyamin Aydın'ın görüşlerini aldık.

 

Bünyamin Aydın ile yaptığımız söyleşide şu ifadelere yer verdi; "Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak, yaklaşık iki hafta önce Samsun'da düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonasına katılmak için 8 sporcumuzla mücadele ettik. Burada 6 derece elde ettik. Gönül isterdi ki 8 sporcumuz da dereceye girsin. Bazı aksaklıklardan dolayı bunu yapamadık. Ancak çok iyi başarı elde ettiğimizi düşünüyorum. Bu müsabakalar sonrası 3 sporcumuz Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Bu sporcularımız 57 kg.'da Eren Durak, 40 kg.'da Ahmet Önçler ve 52 kg.'da Münevver Akbaş oldu. İyi bir hazırlık süreci geçiriyoruz. Hedefimiz Türkiye Şampiyonasından madalya ile dönmek. Sporcularımıza güveniyorum." dedi.

 

Bizler de Erzurum'da düzenlenecek olan Türkiye Boks Şampiyonasında başta hocamız ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.
 
 
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Boksörlerimiz, Türkiye, Şampiyonasına, Hazırlanıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı