Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 22:36 Bu haber 14828 kez okundu
 
Binici'den Ağca'ya Ziyaret
CHP Samsun önceki Milletvekili Suat Binici, Özlem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca'yı ziyaret etti.
YEREL Haberi
Binici'den Ağca'ya Ziyaret

Vezirköprü ve Samsun siyasetinin elli yılına damga vuran Binici ile Ağca gündeme dair yerel ve genel siyasetten ekonomiye, işsizlikten göçe, ulaşımdan sağlık sorunları gibi birçok konuda sohbet ettiler.

 

CHP Siyasetinde uzun süre Vezirköprü İlçe Başkanlığı, on yıl Vezirköprü Belediye Başkanlığı, Samsun İl Başkanlığı, çok kez parti meclis üyeliği ve sonra da milletvekilliği yapan Suat Binici; Vezirköprü ‘nün acilen bir otoparka ihtiyacının olduğunu belediyenin öncelikli projesinin otopark olması gerektiğini ifade etti.

 

Vezirköprü'de sen - ben kavgasını bırakıp bütün katmanların bir araya gelmesi gerektiğini kaydeden Binici; "İlçede yaşanan göçün önüne geçilmesi için harekete geçilmelidir. Samsun'un üçüncü büyük ilçesi olan Vezirköprü'nün yatırımlarda pastadan payına düşeni alamadığının en belirgin kanıtı ise yirmi yıldır ilçenin geri gitmesidir." Dedi.

 

Ağca ise duayen siyaset adamı Binici’nin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek; "Bütün siyasetçiler Vezirköprü sorunlarını partiler üstü görmelidirler. Ortak payda Vezirköprü olmalıdır." dedi.

 

Ağca, Binici‘nin belediye başkanlığı döneminde küskünlük, dargınlık ve kinlenme olmadığını ilçenin şehriemini olarak kimseyi ayrıştırmadan iyi bir orkestra şefliği yaptığını belirtti.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Binici'den, Ağca'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı