Haber Detayı
25 Haziran 2022 - Cumartesi 11:29 Bu haber 4417 kez okundu
 
Bayburtlu -‘İktidar Vezirköprü’de iflas etmiştir’
CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü ilçesinde iktidarın olmadığını söyledi.
YEREL Haberi
Bayburtlu -‘İktidar Vezirköprü’de iflas etmiştir’

Yazılı bir açıklama yayımlayan Bayburtlu; “Dillerinden düşürmedikleri projeleri yürütemeyen, bitirip hayata geçiremeyen bir parti yönetiminde bulunmak insanın gücüne gitmez mi?” dedi.

 

‘İmkanlar var, fırsatlar var, yağ var, şeker var, un var helva yapılmasına izin verilmiyor.’ diyen Bayburtlu; “Yol projesi vardı durdu! Huzurevi vardı bitmedi! Hastanede doktor açığı tükenmedi! Öğretmen açığı hiç kapanmadı! Bir havuzumuz vardı, o da masraflarından dolayı aylarca hizmet veremedi! AKP iktidarında alınan ambulansların miladı doldu! Şoförleri emekli oldu hala o eski ambulanslarla hasta taşımaktan vazgeçmiyorlar. AKP Vezirköprü’de iflas etmiş kimsenin haberi yok. 

 

112 bu işi yapamıyorsa özelden alıp Sağlık Bakanlığına bırakmalı. Yolu bitiremiyorlarsa karayollarına bırakmalı. Hastaneler doktorla anlaşamıyorsa veya doktor bulamıyorlarsa yurt dışında aramalı. Öğretmenler çok kıymetli olmalı fakat milli eğitimde onları atamıyor. Havuza gelince belediye bu işi yapamayacak belli. Onu da Gençlik ve Spor Bakanlığına bağışlamalı.” şeklinde ifade etti. 
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Bayburtlu, -‘İktidar, Vezirköprü’de, iflas, etmiştir’,
Yorumlar
Haber Yazılımı