Haber Detayı
28 Ağustos 2020 - Cuma 16:13 Bu haber 38258 kez okundu
 
Başkan Usta - Söz konusu Vezirköprü gençliği!
Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor Kulübü Başkanı Ömer Usta, yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Başkan Usta - Söz konusu Vezirköprü gençliği!

"Önceliğimiz yeni sezonda birlik ve beraberliği sağlayacak tüm Vezirköprülüyüm diyen, bay ya da bayan fark etmeksizin herkesle bütünleşecek bir kulüp oluşturmak." diyen Başkan Usta; "Birliğimizi oluştururken Kaymakamlık, Belediye, İlçe Emniyet ve Jandarma teşkilatı, Sanayi odası, esnaf odaları, dernekler, üreticiler, esnaflar, muhtarlar,  tüm Türkiye geneli Vezirköprülü dernekleri, kurum ve kuruluşlar ile gençliğimizin portresini, ahlakını, yüreğini ve kültürünü tanıtarak bütünleşmek istiyoruz." dedi.


Usta açıklamalarına şöyle devam etti; "Esasen burada yapılması gerekenler belli. Her bireyin ilçemiz gençliğinin geleceği için elini taşın altına koyması gerekiyor. Şahsi olarak değil, ilçe menfaatlerini öne çıkararak hareket etmeliyiz. Bizler şahsım ve yönetimim ile bu işe gönül verdik. İmkanlar ölçüsünde buralara kadar geldik. Geçmişi konuşmak yerine geleceğe bakmalıyız. Bundan sonrası için yönetimimizin daha güçlü olması gerekliliğini daima vurgulamak istiyoruz.

 

Samsun Süper Amatör Ligi'nin Bölgemizdeki amatör futbolda vitrin olduğunu hatırlatmak istiyorum. Burada vereceğimiz mücadelenin zor olduğunun bilincindeyiz. Amaçlarımız arasında yetiştireceğimiz sporcuların buradaki vitrinde yer alırken daha güçlü olmasını hedefliyoruz. Bu gücü ve imkanı onlara sağlayacak olan da bizleriz. Tüm Vezirköprü sevdalılarını ve gençliğini öncelikle futbol ve diğer spor branşlarına da katılmalarını tavsiye ediyoruz. Kapımız tüm gençliğimize açık. Çekinmeden gelsinler istiyoruz.


Söz konusu Vezirköprü gençliği olunca ilçemizdeki tüm spor kulüplerinin ve faaliyet gösterdiği branşlarda göstermiş oldukları başarılardan dolayı, bizlerde mutlu olmaktayız. Özellikle de futbolda ilçemizi temsil eden diğer spor kulübümüzün de göstermiş oldukları mücadelelerinden dolayı takdir ediyoruz. 


Siz değerli Vezirköprülülerin yapacağı her desteğe gençlerimizin ihtiyacı var. Bu sebeple az ya da çok demeden, sizlerin de katkısı olsun dileklerimi iletirken kulübümüzün hesap numarasına bağışlarınızı yapmanızı rica ediyorum.  


Şunu da hatırlatmak isterim ki Amatör branşlara yapılan bağışların tamamının vergiden muaf olduğunu da bilmenizi isterim. Sözlerime son verirken her zaman ki sloganımız ile diyorum ki; Yine Yeni Yeniden, bir olalım diri olalım,  birlik olalım saygılarımla." 

 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Osman Kalyoncu - Spor Yazarı
Etiketler: Başkan, Usta, -, Söz, konusu, Vezirköprü, gençliği!,
Yorumlar
Haber Yazılımı