Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 18:20 Bu haber 7310 kez okundu
 
Başkan Gürbüz -‘Halkımız yine kandırılıyor!’
İYİ Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz, Vezirköprü - Havza karayolunun yapımı ile ilgili açıklamada bulundu.
YEREL Haberi
Başkan Gürbüz -‘Halkımız yine kandırılıyor!’

Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve Belediye Başkanı İ.Sadık Edis’in açıklamasını eleştiren Gürbüz; “Halkımızı yine kandırıyorlar. Başkanlar adeta müjde yarışına girdi. Müjde verecek bir durum yok. Yolun tamamının yapılacağı açıklandı. Oysa resmi belgeler 2 buçuk yılda 14 km yol yapılacağını söylüyor.” dedi.

 

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınan resmi bilgi ile açıklama yaptığını söyleyen Gürbüz; “İktidar temsilcileri halkımızı yine müjde diye kandırıyor. Daha önce de müjde verdiler yol için ama yapılanın sadece kavşak düzenlemesi olduğunun ortaya çıkması uzun sürmedi. Şimdi bir yandan Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, bir yandan Belediye Başkanı İ.Sadık Edis müjde verme yarışına girdi. Fakat verdikleri müjde değil, tamamen bir yalandan ibaret. Aldığımız resmi bilgiye göre Vezirköprü - Havza karayolunun 14,8 km’lik bölümü 950 günde tamamlanmak üzere müteahhide teslim edildi.” dedi.

 

‘YATIRIMLAR AKSIYOR’

 

Vezirköprü’de yapılan yatırımların sürekli aksadığına dikkat çeken Gürbüz; “Yağınözü yolunun bitirilmesi yıllar sürdü. Devlet hastanesi 10 yılda zar zor bitirildi. Başlanıp da yarıda kalan yatırımlar da cabası. Durum böyle iken Havza yolu inşallah belirtilen süre içerisinde yapılabilir. Tabi 14,8 km’lik bölümü(!)” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Başkan, Gürbüz, -‘Halkımız, yine, kandırılıyor!’,
Yorumlar
Haber Yazılımı