Haber Detayı
28 Ocak 2022 - Cuma 15:14 Bu haber 5305 kez okundu
 
Adem Başar, Cemiyet Başkanlığına Aday
Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Adem Başar, ekibi ile birlikte saha çalışmalarına hız verdi.
YEREL Haberi
Adem Başar, Cemiyet Başkanlığına Aday

19 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulunda yapılacak seçimde başkan adaylığını açıklayan Adem Başar ve ekibi Özlem Gazetesini ziyaret etti. 

 

Ziyaretinde Özlem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’ya adaylığı hakkında değerlendirmelerde bulunan Başar, “Şoför esnafımızın sorunlarını biliyorum ve daha iyi bir yönetim için yola çıktık.” dedi. 

 

Binin üzerinde üyesi bulunan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının bünyesinde tır ve kamyon nakliyeci esnafı, taksici, dolmuşçu ve minibüsçü esnafının bulunduğunu söyleyen Başar; “Vezirköprü’nün en büyük odalarından biri olan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerinde yönetime seçilecek ekibim ile birlikte göreve geldiğimizde bu büyük aile ile birlikte hem şoför esnafının sorunlarının çözümü hem de Vezirköprü’nün önünü açacak projelere destek vererek ilçeye katkı sağlayacağız” dedi.

 

Başar; “Her geçen gün katlanan sorunlarla birlikte zor dönemden geçen şoför esnafımızın sorunlarını biliyoruz. Yönetimimizdeki arkadaşlarımız bizzat bu sorunları yaşayan ve çözümü için neler yapılması gerektiğini bilen isimler. Onlarla birlikte bu göreve talibiz. 

 

Tüm üyelerimizin arkadaşlarımızın desteğini bekliyorum. Seçim camiamıza ve Vezirköprü’ye hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Ağca ise ziyarette bulunan Adem Başar ve ekibine başarılar dileyerek, seçimin hayırlı olmasını diledi.

 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Adem, Başar,, Cemiyet, Başkanlığına, Aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı