Astroloji

 

 

 
Akrep (26.11.2022)
Parasal konularda kendi önceliklerinize göre hareket etmelisiniz. Karşılığını görmediğiniz ya da iyi niyetinizin kullanıldığını fark ettiğiniz durumlara karşı tepkinizi koymalısınız. Bu da size kendinize, isteklerinize ve sorumluluklarınıza daha iyi odaklanma şansı verecektir.
 
Aslan (26.11.2022)
Partnerinizle keyifli vakit geçirmek adına planlar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizin karşı tarafta kabul görmediğini görünce modunuzu düşürmek yerine o kişiyi dinlemeyi tercih etmelisiniz. Sorunlar ya da aksaklıklar karşısında fevri kararlar almak yerine üzerinde daha iyi çalışmakta fayda var.
 
Balık (26.11.2022)
İş hayatınız için umut vaat eden bir gün olabilir. Hesaplamadığınız ya da planlamadığınız yerden gelen haberler, size yeni bir kapı aralayabilir. Kaygılarınızı geri planda tutmalısınız.
 
Başak (26.11.2022)
Evinizle ilgilenmek gerekirken kendinize mola vermek isteyebilirsiniz. Bazen sınırları zorlamak yerine olması gerektiği kadarıyla iş yapmak daha akıllıca olabilir. Ancak bu konuda eleştiri kabul edebiliyor olmalısınız.
 
Boğa (26.11.2022)
Kendi inadınızı yine kendinizin kıracağını biliyorsunuz. Bugün fikirlerinizin gidişatını değiştirmek, tutumlarınıza da etki edecektir. Eşiniz ya da ailenizle konuşmalarınız parasal konulardaki dengesizlikler gündeme geldiğinde gergin bir hal alabilir.
 
İkizler (26.11.2022)
Ortaklı işlerinizden alacağınız geri bildirimler size nasıl ilerleyeceğinizi gösterecektir. Bu da hem elde ettiğiniz kazancın hem de ilişkilere olan yaklaşımlarınızın iyileşmesini sağlayabilir. Planlarınızı uygulamak için heyecanlı olabilirsiniz.
 
Koç (26.11.2022)
Çevrenizdeki bazı kişilerle konuşmak, bir konuyu ifade etmek sizin için zorlayıcı olabilir. İnsanların ilgisini çekmeyen konularda emek vermek yerine kendinizi bu konuyla ilgili araştırmalara adayabilirsiniz. Toplumsal bir rol üstlenmek isterken olumsuz tepkiler almamaya dikkat etmelisiniz.
 
Kova (26.11.2022)
Sosyal ortamlarda çokça vakit geçireceğiniz, insanlarla yoğun bir iletişim trafiği yaşayacağınız bir gündesiniz. Bu da olumlu geri dönüşler kadar olumsuz dönüşlerle de sizi karşılaştırabilir. Tartışmalardan uzak durmalısınız.
 
Oğlak (26.11.2022)
Gözlemleriniz size istediğiniz sonuçları verebilir. Çevrenizdeki insanların değişken tutumlarına karşı net bir tavır takınmak yerine ne olduğunu anlamaya çalışmalısınız. Kendinize yeni ilgi alanları bulabilirsiniz.
 
Terazi (26.11.2022)
Beklediğiniz haberlerin gelmemesi ya da beklentinize uymaması sizi farklı planlar yapmaya itebilir. Yakın çevrenizden ya da işbirliği yaptığınız kişilerden destek almak yükünüzü hafifletebilir. Günübirlik ya da hafta sonu için organizasyonlar yapabilirsiniz.
 
Yay (26.11.2022)
Yeni hedefler koymak ve bu uğurda çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Zamanınızı, enerjinizi kendinize sakladığınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz işler ve sevdiğiniz insanlar haftasonuna daha neşeli bir şekilde girmenizi sağlayabilir.
 
Yengeç (26.11.2022)
İşinizi daha iyi yapmanın yollarını arayabilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olan kişilerle bu konuda görüşmeler yapabilirsiniz. Hızlı hareket ederken kendinize fiziksel zararlar vermemeye özen gösterin.

 

 

 

Haber Yazılımı