Haber Detayı
05 Şubat 2021 - Cuma 18:35 Bu haber 11307 kez okundu
 
Yeniden Refah Vezirköprü’de resmileşti
Geçtiğimiz günlerde yapılan bir toplantıda Kurucu Başkanlık görevi Kenan Taşdan’a verilen Yeniden Refah Partisi’nin Vezirköprü’deki resmi işlemleri tamamlandı.
SİYASET Haberi
Yeniden Refah Vezirköprü’de resmileşti

Yetki Belgesini alan Yeniden Refah Partisi Kurucu Başkanı Kenan Taşdan, Özlem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’yı ziyaret etti.

 

İlçelerdeki teşkilatlanmalarla birlikte büyük bir yol katedeceklerini söyleyen Taşdan; “Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Liderimiz Fatih Erbakan’ın önderliğinde ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde inşallah insanımız aradığı huzura ve refaha kavuşacak.” dedi.

 

Vezirköprü gündemine dair de açıklamalarda bulunan Başkan Taşdan, ilçede büyük yankı uyandıran Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü’nün Sinop Bölge Müdürlüğüne bağlanmasını da eleştirdi.

 

Taşdan; “Vezirköprü yıllardır kan kaybediyor. Ak Parti iktidarında hiçbir kazanım elde edemediği gibi elindekileri de kaybetmeye mahkum ediliyor. Geçmiş yıllarda yapılmış yatırımlarını bir bir kaybeden ilçemize sözü verilen hiçbir yatırım da getirilemedi. Kenevir endüstrisinin ilçemize kurulacağı söylenmişti. Fakat başka ilçelere kaydırıldı. Bunun yanında bir de Orman İşletme Müdürlüğünün Sinop’a bağlanacağı iddiaları ortaya atıldı. Yaptığımız araştırmaya göre zaten bağlanmış. İddiaları yalanlayan yöneticiler yapılan yanlışı nasıl geri döndürebileceklerinin mücadelesini veriyor.” şeklinde konuştu.

 

Ağca, ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ziyarete Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Koç da eşlik etti.    
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Yeniden, Refah, Vezirköprü’de, resmileşti,
Yorumlar
Haber Yazılımı