Haber Detayı
04 Ocak 2020 - Cumartesi 10:56 Bu haber 3815 kez okundu
 
Yazı İşleri Müdürü Edis göreve başladı
Vezirköprü Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne tayin edilen Nurettin Edis, göreve başladı.
YEREL Haberi
Yazı İşleri Müdürü Edis göreve başladı

Vezirköprü Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Muhammet Kara’nın Bafra’ya tayininin çıkması nedeniyle boşalan Yazı İşleri Müdürlüğü kadrosuna Nurettin Edis tayin edildi. 


Yazı İşleri Müdürü olarak göreve başlayan Nurettin Edis, memuriyet hayatına Vezirköprü’de imam hatip görevi ile başlamıştı. 


Kurumlar arası naklen atama ile Vezirköprü Nüfus Müdürlüğü’ne memur olarak atanan Edis, 2011 yılında da İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavında başarı göstererek Kaymakamlıkta şef olarak görevine devam etmişti. 


Edis, burada 3 buçuk yıl görev yaptıktan sonra Aralık ayında girdiği Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavında başarı göstererek Sivas ili Gölova ilçe Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak atanmıştı.


Burada kısa bir süre görev yapmasının ardından Ayvacık İlçe Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak atanan Edis, 2016 yılında başladığı görevinde de 3 buçuk yıl kaldı. Son olarak ise Vezirköprü Yazı İşleri Müdürlüğü’ne atandı.


Gazetemize tayini ile ilgili açıklama yapan Edis; “Memleketim olan Vezirköprü’de tekrar göreve başlamaktan dolayı mutluyum. İlçeme hizmet etmekten dolayı da onur duyuyorum.” dedi. 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Yazı, İşleri, Müdürü, Edis, göreve, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı