Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 21:09 Bu haber 13132 kez okundu
 
Vezirköprülü hasta yakını hastanenin şikayet kutusuna para bıraktı
Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yatan bir hastanın yakını olan Vezirköprülü bir vatandaş, hastaneye verdiği bir zarar ve kullandığı elektrik sonucunda 'hakka girdim' notuyla dilek ve öneri kutusuna para bıraktı.
YEREL Haberi
Vezirköprülü hasta yakını hastanenin şikayet kutusuna para bıraktı

Vezirköprülü bir vatandaş Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin tuvaletinde bulunan bir askı demirini kırması ve telefonunu hastane elektriği ile şarj etmesi üzerine hastanenin dilek ve öneri kutusuna bir miktar para bıraktı.

 

Vatandaşın bıraktığı not karşısında duygulanan Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, "Hastanemiz 'dilek ve öneri kutusundan' Vezirköprülü bir vatandaşımız bir zararı ve kullandığı elektrik nedeniyle 'hakka girdim' diyerek para bırakmış. Ülkemin güzel insanları, sizlerin simgeleri geleceğimizin teminatıdır. Sağlıklı ve çok yaşayın, sayınız hep çoğalsın inşallah" dedi.

 

'HAKKA GİRDİM'

 

Hastanenin tuvaletinde kırılan askı demiri ve kullandığı elektrik için dilek ve öneri kutusuna para bırakan Vezirköprülü bir vatandaş, not kağıdına da gerekçesini yazdı.

 

Vatandaşın bıraktığı notta ise şu ifadeler yer aldı: "Değerli Ondokuzmayıs Üniversitesi yöneticileri, hocaları, doktorları ve çalışanları Allah sizden razı olsun. Çocuk hastanesi genel polikliniğinin bulunduğu koridorda erkek tuvaletinin kapısında ikili askının demiri kopmuştu. Diğerini de ben kopardım. Hakka girmiş oldum. Bunun bedelini buraya bırakıyorum. Ayrıca hastanede telefon şarj ederek elektriğini de kullanmış oldum. Umarım bu küçük meblağ benim üzerimdeki hakkı karşılamaya yeter. Hastanenizden Allah razı olsun. Vezirköprülü bir hasta yakını."

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Vezirköprülü, hasta, yakını, hastanenin, şikayet, kutusuna, para, bıraktı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vezirköprülü hasta yakını hastanenin şikayet kutusuna para bıraktı
Yorumlar
Haber Yazılımı