Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 10:03 Bu haber 4814 kez okundu
 
Vezirköprü Kızılay'da yeni Koordinatör Kurtoğlu oldu
Türk Kızılayı Vezirköprü Temsilciliği koordinatörlüğüne Bekir Kurtoğlu getirildi.
YEREL Haberi
Vezirköprü Kızılay'da yeni Koordinatör Kurtoğlu oldu

Gazetemizi ziyaret eden Bekir Kurtoğlu, Kızılay Genel Merkezi Yönetim Kurulunun aldığı kararla Kızılay Vezirköprü Şube Koordinatörü olarak atandığını söyledi.

 

Ziyaretinde Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kemalettin Ağca ve Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile bir süre sohbet eden Kurtoğlu, "Benden önce görev alıp hizmet eden tüm koordinatör arkadaşlara başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Benden önce başarılı bir şekilde görevini yapan Av. İsmail Uyan Bey'in bıraktığı hizmet anlayışı içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca şu konuyu da kamuoyuyla paylaşmak isterim. Kızılay Tüzüğü gereği istifa eden şahsın yerine atama yapılmaktadır. Onun için koordinatörün istifa etmesinden dolayı sadece koordinatör ataması yapılmıştır. Halihazırda görev yapan temsilci arkadaşlarımız Eyüp Akdoğan ve Ali Gebeş görevlerine aynı şekilde devam etmektedir." dedi.

 

"Temsilci arkadaşlarımız ile beraber yürüteceğimiz yardım çalışmaları kan bağışı organizasyonlarına kaldığımız yerden daha güçlü ve daha organizeli bir şekilde devam edeceğiz." diyen Kurtoğlu, Göreve ilk atandığımız haftada Öğürlü mah. evi yanan aileye gerekli yardım ve desteği yaparak ilk çalışmamızı da yapmış olduk. Temennimiz bu ve benzeri menfur olayların yaşanmamasıdır. Ancak yaşanması durumunda Kızılay olarak tüm paydaşlarımız ve Vezirköprülü hemşerilerimizin de desteği ile hiç kimsenin mağdur kalmayacağı ve yaralarının hızla sarılacağı çalışmalarda yapılacaktır. Faaliyetlerimiz kan bağışı ve yardım ile alakalı bir dizi çalışmalar yapmak için gerekli istişare ve toplantıları şu an için yapıyoruz.Bu çalışmalar esnasında Vezirköprülü tüm hemşerilerimizin samimi gayret, destek ve dualarına her zaman ihtiyacımız olduğunun da ayrıca bilinmesini isterim." şeklinde konuştu.

 

Kurtoğlu'na ziyaretinde yönetim kurulu üyesi Eyüp Akdoğan eşlik etti.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Vezirköprü, Kızılay'da, yeni, Koordinatör, Kurtoğlu, oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vezirköprü Kızılay'da yeni Koordinatör Kurtoğlu oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı