Haber Detayı
16 Haziran 2020 - Salı 17:39 Bu haber 1948 kez okundu
 
Vali Kaymak alkışlarla uğurlandı
Samsun Valisi Osman Kaymak için Valilik binası önünde uğurlama merasimi düzenlendi.
YEREL Haberi
Vali Kaymak alkışlarla uğurlandı

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle mülkiye başmüfettişliği görevine atanan Samsun Valisi Osman Kaymak için Valilik binası önünde uğurlama merasimi düzenlendi.

 

Uğurlama törenine devlet erkanının yanı sıra vatandaşlar da yoğun katılım sağladı. Herkesle vedalaşan ve fotoğraf çektiren Vali Kaymak alkışlarla uğurlandı.

 

Törende duygusal anlar yaşayan Samsun Valisi Osman Kaymak yaptığı konuşmada; "3 yıl elimden geldiğince Samsunluların dertleri için uğraştım, sorunları çözmeye çalıştım. Elimizden bu kadarı gelmiş. Biliyorsunuz memuriyette bunlar mukadderdir. Bizi buraya gönderenler bugün de alıyorlar onun için kimseye dargınlığım yoktur. Her şeyin kararını veren Allah'tır. Arkamızda güzel iz bırakarak gitmek benim için en önemlisiydi. Ben bunu bıraktığımı düşünüyorum. Gönlüm burada kalacaktır. Bedenen buradan gitsem de gönlüm hep burada kalacaktır. Samsun'daki her güzel şey beni mutlu edecektir. Devlette küsmek olmaz. Devlete hizmet benim için büyük bir şereftir. Gerek Samsun Valiliği gerekse bundan önceki görevlerimde onurla, gururla, şerefle hizmet etmeye çalıştım. Vicdan olarak rahat gidiyorum" dedi.

 

Konuşmanın ardından Vali Kaymak ile vedalaşmak isteyenler sıraya girdi. Herkese teşekkür ederek vedalaşan Vali Kaymak İstanbul'a gitmek için Valilik binası önünden hareket etti.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Vali, Kaymak, alkışlarla, uğurlandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vali Kaymak alkışlarla uğurlandı
Vali Kaymak alkışlarla uğurlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı