Haber Detayı
21 Kasım 2020 - Cumartesi 10:29 Bu haber 1030 kez okundu
 
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
27’nci kuruluş yılımızda gazetemize ziyaretler bu hafta da devam etti.
YEREL Haberi
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’yı ziyaret eden Akça Tur sahibi Şaban Akça ve Vezirköprü Devlet Hastanesi Personeli Mehmet Himmet 27’nci yayım yılımızı kutladı.

 

Ak Parti’nin ilçedeki ikinci adamı olarak tanınan Yönetim Kurulu Üyesi Nail Çatal ile eski üyesi Ahmet Pişkinel ve Fakılar Otomotiv sahibi Ahmet Fakı’nın ziyaretlerinde Ağca bir süre sohbet etti. İlçe gündemine dair yapılan sohbette Vezirköprü’nün başlıca sorunları da sohbet konusu oldu.

 

Ziraat Bankası Personeli Onur Gültekin, Tapu Müdürlüğü Memuru Ahmet Nadir Tecirli, Çekalan Mahallesinden Mehmet Akça da 27’nci yayım yılımızda ziyaret edenlerden oldu.

 

Ak Parti Vezirköprü İlçe Yönetim Kurulu üyesi Adem Görel ile Ak Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Rahmani Karakaya’nın ziyaretindeki sohbet konusunda yine Vezirköprü sorunları ve çözüm yollarına dair değerlendirmeler yapıldı.
Belediye meclisinde iki dönem görev alan Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Ömer Şekerler, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ile İhtisas Besi Organize Sanayi konusunda sohbet etti. 

 

İlçede hayvancılık alanında da faaliyet gösteren Şekerler; “İhtisas Besi Organize Sanayi ilçemize kurulduğu takdirde ciddi şekilde fayda sağlayacaktır.” dedi. 

 

Ziyarette her yıl bizleri unutmayan SASKİ Memuru Semih Sevinç de 27’nci yılımızı kutlayanlardan oldu.

 

Vezirköprü’de pandemi döneminde camilerde tedbirlerin titizlikle yürütüldüğünü söyleyen İlçe Müftüsü Ali Erbaş ziyaretinde Vezirköprü halkının da bu konuda dikkatli davranması gerektiğine dikkat çekti. Erbaş; “Gazetenizin 27’nci yılını da kutluyor, ilçemizin haberlerini bizlere duyurmanızda başarılar diliyorum.” dedi.

 

Hafızlık Kur’an Kursu Müdürü Selahattin Karaman ise; “Vezirköprü dışında görev yaptığımızda buranın kıymetini daha iyi anladık. Bu süreçte Vezirköprü haberlerini de gazeteniz aracılığıyla takip ettik. Özlem Gazetesi ailesine başarılar diliyor, 27’nci yılını kutluyorum.” dedi.

 

Vezirköprü Belediyesi Tarım Komisyonun başarılı başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Uğur Yazıcı ile üretime dair sohbet ettik. Önceki Dönem Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Günel de bizleri unutmayanlardan oldu.

 

Vezirköprü’de eski Halı Saha Sahibi Hakan Aman, Atakum Gayrimenkul Sahibi Atilla Gönül, Sezer Emlak ve Gayrimenkul Sahibi Muammer Sezer de 27’nci yılımızı kutladı.

 

Ziyaretlerin yanı sıra 27’nci yayım yılımızda Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’yı arayan Emekli Öğretmen Yılmaz Eren, Mirza Çalışkan Ortaokulu Müdürü Hüseyin Günel, İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Ali Gebeşli ve MHP Eski İlçe Başkanı Sigortacı Mustafa Karaca tebriklerini iletti.

 

Ziyaret ve kutlamalara ilişkin teşekkürlerini ileten Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca; “Okurlarımız bu yıl da bizleri yalnız bırakmadı. Güzel dilekleri ile desteğini her zaman hissettiğimiz değerli okurlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Okurlarımızdan, 27’nci, yıl, kutlaması,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Okurlarımızdan 27’nci yıl kutlaması
Yorumlar
Haber Yazılımı