Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 09:50 Bu haber 1643 kez okundu
 
Milletvekili Yaşar -Vezirköprü’nün geleceği için üretim şart!
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar; ‘Vezirköprü’nün geleceği için üretim şart!’
SİYASET Haberi
Milletvekili Yaşar -Vezirköprü’nün geleceği için üretim şart!

Özlem Gazetesi’ni ziyaret eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar; “Vezirköprü’nün aydınlığa çıkması için üretim şart!” dedi.


Ziyaretinde Özlem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İrfan Ağca ile bir süre sohbet eden Milletvekili Bedri Yaşar, “Tarım, hayvancılık ve turizm alanlarında Vezirköprü önemli bir yere sahip. Ancak insanımız iktidar partisinin politikaları yüzünden tüketim toplumu haline getirildi. Vezirköprü’nün kalkınması, aydınlığa çıkması için üretim şart.” dedi.


Vezirköprü’nün Bölgesel kalkınma planına dahil edilmesi gerektiğine dikkat çeken Yaşar; “Samsun ili kalkınmada öncelikli iller arasında olmadığı için Vezirköprü olumsuz etkileniyor. İYİ Parti’nin iktidarında bölgesel kalkınma planı uygulanacak. Kalkınma önceliği ilçeye göre değerlendirilecek.” dedi.


İktidarın her şeyi tek başına yapacak gücü olduğunu söyleyen Milletvekili Bedri Yaşar; “18 yıllık her istediklerini yapabilecek güçte bir iktidar var. Buna rağmen insanımız büyük sorunlar yaşıyor. Refah seviyesini yükseltemiyor ise bu iktidarın işi iyi bilmediği anlamına geliyor. Bunu da halkımız değerlendirecek ve gereken dersi verecektir.” dedi.


Bir süre ülke gündemine ilişkin konuların da konuşulduğu ziyarette Yazı İşleri Müdürü İrfan Ağca, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Milletvekili Bedri Yaşar’a ziyaretinde İYİ Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz ve parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: Milletvekili, Yaşar, -Vezirköprü’nün, geleceği, için, üretim, şart!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milletvekili Yaşar -Vezirköprü’nün geleceği için üretim şart!
Milletvekili Yaşar -Vezirköprü’nün geleceği için üretim şart!
Yorumlar
Haber Yazılımı