Haber Detayı
05 Kasım 2020 - Perşembe 17:54 Bu haber 5689 kez okundu
 
Küçük yüreklerden büyük davranış
Vezirköprü Mirza Çalışkan İlkokulu öğrencileri depremzedelere yardım gönderdi.
GÜNCEL Haberi
Küçük yüreklerden büyük davranış

İzmir'de meydana gelen depremde zarar gören vatandaşların ihtiyacı olan battaniye ve kuru gıda ihtiyacına bir destek de ilkokul öğrencilerinden geldi.

 

Mirza Çalışkan İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencileri, öğretmen ve velileri ile birlikte İzmir'deki depremzedelere yardım kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında 52 öğrenci, öğretmen ve velileri ile birlikte aldıkları battaniye ve kuru gıda kolisini depremzedelere göndermek üzere Vezirköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü'ne teslim etti.

 

Okul Müdürü Hüseyin Günel, Öğretmenler Erdem Çoban ve Osman Günel ile birlikte kampanyayı düzenleyen ve yardımları teslim eden öğrenciler örnek bir davranışa imza attı.

 

Okul Müdürü Hüseyin Günel; "İzmir'de meydana gelen maddi ve manevi büyük kayıplar verdiğimiz deprem felaketinden dolayı büyük üzüntü içerisindeyiz. Öğrencilerimiz düzenledikleri yardım kampanyası ile öğretmen ve velilerinin katkılarıyla battaniye ve kuru gıda kolisi hazırladı. Bu yardımları birlikte teslim ettik. Büyük duyarlılık gösteren öğrencilerimize, emeği geçen tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz" dedi. 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: Küçük, yüreklerden, büyük, davranış,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Küçük yüreklerden büyük davranış
Yorumlar
Haber Yazılımı