Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 15:12 Bu haber 5568 kez okundu
 
Karkucak Ortaokulu eTwinning Okulu etiketini aldı
Karkucak Ortaokulu Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş en büyük okul ağı olan eTwinning platformunda yürüttüğü başarılı çalışmalarla, 2020-2021 eTwinning Okulu etiketini aldı.
EĞİTİM Haberi
Karkucak Ortaokulu eTwinning Okulu etiketini aldı

Karkucak Ortaokulu Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş en büyük okul ağı olan eTwinning platformunda yürüttüğü başarılı çalışmalarla,  2020-2021 eTwinning Okulu etiketini aldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürüttüğü  başarılı eTwinning projeleri ile daha önce aldığı Avrupa  Kalite Etiketleri sonrası şimdi de  eTwinning Okulu olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında yürüttüğü eTwinning projelerinin ardından önce Ulusal, sonra Avrupa Kalite Etiketlerini alan Karkucak Ortaokulu sonrasında 2020-2021 eğitim öğretim yılında toplam yürüttüğü 11 projenin ardından eTwinning Ulusal Destek Servisi tarafından eTwinning Okulu olma daveti aldı. Daha sonra yaptığı çalışmalarla E-Güvenlik sertifikasını aldı. eTwinning Okulu Etiketi için gerekli kriterleri tamamladı. Şubat ayında yaptığı başvuru sonucunda “eTwinning Okulu” kriterlerini tamamladığı onaylandı.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Karkucak, Ortaokulu, eTwinning, Okulu, etiketini, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı