Haber Detayı
24 Ekim 2020 - Cumartesi 09:30 Bu haber 9029 kez okundu
 
Gazetemiz 27 yaşında!
Doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla 24 Ekim1994 yılında kurulan Özlem Gazetesi 27’inci yaşını kutluyor.
YEREL Haberi
Gazetemiz 27 yaşında!

Elle dizgi tekniği ile ‘tipo’ baskılı bir gazete olarak 24 Ekim 1994 yılında yayınlanmaya başlayan Özlem gazetesi, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla 26 yılı geride bıraktı.

 

Vezirköprü'de kendinden sıkça söz ettiren bir gazete olarak 26 yıldan beri hizmet veren Özlem Gazetesi, 1994’den bu yana önemli bir misyonu yerine getirmeyi başardı.

 

26 yıldan bu yana örnek bir medya kuruluşu haline gelen Özlem Gazetesi, 27'inci yaşına girmenin mutluluğunu ise pasta keserek kutladı.

 

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kemalettin Ağca, Erol Ağca, Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca, Yazı İşleri Müdürü İrfan Ağca, Hukuk Danışmanı Avukat Hakan Kiper, Karadenizbirlik Kooperatifi Müdürü Fenni Çiftçi, gazetemizin eski ustalarından Mustafa Şahin ve gazete çalışanlarının birlikte kestiği pasta sonrasında hatıra fotoğrafı çektirildi. 

 

Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca, 27’inci yıl kutlamasına dair yaptığı açıklamada; “24 Ekim 1994 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 26’ıncı yılını geride bırakan Özlem Gazetesi’nin yeni yaşını kutlamanın heyecanı içerisindeyiz. 27’inci yıla girmenin haklı gururunu yaşarken, gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen; dağıtıcısından muhabirine, operatöründen yazı işleri müdürüne kadar tüm arkadaşlarımı yürekten kutlarım. Vezirköprü kamuoyunun bilgilenmesinde önemli bir misyon üstlenen gazetemiz, bundan sonrada Vezirköprü insanından aldığı güçle, doğru ve tarafsız haber anlayışıyla yayım hayatına devam edecektir.” dedi. 
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: Gazetemiz, 27, yaşında!, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gazetemiz 27 yaşında!
Gazetemiz 27 yaşında!
Gazetemiz 27 yaşında!
Yorumlar
Haber Yazılımı