Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 11:55 Bu haber 2453 kez okundu
 
GAZA GELME EFENDİ!
YEREL Haberi
GAZA GELME EFENDİ!

Uzun zaman sonra sevgilerle…


Efendim devletin malı deniz yemeyen keriz anlayışıyla yönetildiğimiz şu günlerde hepimize bol bol sabır diliyorum. Zira bedava olan bir tek sabretmek kaldı değil mi?


Geçtiğimiz günlerde “Muharrem ayı” nedeniyle sayın Cumhurbaşkanımızın kıymetli eşi Emine hanım aşure tarifi içeren bir video paylaştı. Kendisini en son mütevazi bir yaşam zor değil sözleriyle hafızamızda yer etmişken bu videonun içerisinde bulunan altın kaplamalı musluk hemencecik gözümüze ilişiyor. Benim gibi bir çok insanın dikkatini celp etmiş olmalı ki twitter’da bir anda gündem oldu. Altın kaplamalı musluğun yaklaşık fiyatının 4 asgari ücret olduğu söyleniyor! 


Evet, sevgili okur burası aklınızın bir köşesinde dururken şimdi başka bir yolculuğa çıkalım. Fakat burası çok önemli!


Geçtiğimiz günlerde 320 milyar metreküp doğalgaz müjdesi verildi. Uzmanlara göre 320 milyar metreküp doğalgazın 65 milyar dolara tekabül ettiği söylendi.


Sevgili Vezirköprü Sakinleri!


Ülke olarak önceden fahiş vergilerle şimdi ise hem fahiş vergiler hem IBAN ile yönetildiğimiz şu günlerde işsizlik artmışken, çiftçi kan ağlıyorken, ithalatımız ihracatımızdan fazlayken kısaca üretmiyorken bile yazlık sarayından ve altın kaplama musluğundan vazgeçmeyen “İtibardan taviz olmaz” diyen Ak parti iktidarına nasıl hala güvenebiliyorsunuz!


RÜYA BİTTİ, UYAN!


Dolarla mı maaş alıyorsunuz diyen, buzdolabı ile ülke ekonomisini değerlendiren, buzdolabını bile bu millete lüks gören bir iktidarla bizler nasıl aynı gemide olabiliriz!


Biz yirmilik delikanlılara şehitler tepesini layık gören ancak ne yazık ki kendilerini şatafatlı yaşamdan alıkoyamayan iktidar ile nasıl aynı gemide olabiliriz!


Uyan, kendine gel, düşün, sigarayı bırak, spora başla sevgilerle…

Kaynak: Editör:
Etiketler: GAZA, GELME, EFENDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı