Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 10:34 Bu haber 3188 kez okundu
 
Dursun Akça, -Ziraat Odası Levhası Ne Zaman Değişecek
Dursun Akça, -Ziraat Odası Levhası Ne Zaman Değişecek
YEREL Haberi
Dursun Akça, -Ziraat Odası Levhası Ne Zaman Değişecek

Gerekli ve zorunlu yapmamız gerekirken o görevleriniz üzerine ölü toprağı olarak şirin gözükmek için Kızılay Genel Merkezi Kan Toplama Kampanyasını iktidar olan AKP ve MHP teşkilatları öncülüğünde kan vermek için ziraat odalarına kayıtlı üyelere mesaj gönderiyorsun. Sayın başkan seni kutlarım. Bu çalışmanız üzerine 10 üzerinden 10 Puan.


Çok değerli Vezirköprü’de çiftçilikle uğraşan üreticiler Vezirköprü Ziraat Odası Başkanının sizin lehinize bir talepte bulunduğunu ben mahalli gazetelerde okumadım. Siz okuyup ben görmediysem kendilerini kutlarım.


Sayın başkan Havza, Lâdik, Kavak, Asarcık 4 ilçe nüfusundan eşdeğer olan Vezirköprü’de tarım ilçede unuttum çalışma ve hizmet binası olmayan Vezirköprü Tarım İlçede kaç personel var? Tarım İlçede üretici köylü sizin çalışma alanınız dışında. Bunlar sizin aidat aldığınız üyelerin değil mi? Sizin ilgi alanınız dışında mı?


Sayın görevliler saygıda ihmal etmediğiniz iktidar, iktidara gelmediği zaman kaç kilo Buğday, Ayçiçeği ve Pancar satarak ve üreterek kaç tonla bir traktör alabiliyordu? Bugün ne kadar üretmesi gerekir? Bunları dile getir.


Ne zaman bir yıllık Buğday, Ayçiçeği, Mısır tohumundan kurtulacağız? Bunları dile getir.


Sayın başkan 120 ülkeden 136 ürün ithal edildiğini, sınırsız et, canlı hayvan ithal edildiğini dile getir. Diyeceksin gücümüz yetmez. Güçlülere şirin görünmek için yayınladığınız mesajdan daha etkili ve yetkili olursunuz.


Bulunduğunuz makam üretenleri cephede kazandığımız savaşları tarımda ve masada kaybetmeyelim diye düşünenlerin makamıdır. Şirin görünme, kolaycılık makamı değildir. Üreticinin hakkını savun. O zaman seni güllerle karşılarım. Yaptığın mesaj olayını Kınıyorum Kınıyorum Kınıyorum. Saygılarımla. 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Dursun, Akça,, -Ziraat, Odası, Levhası, Ne, Zaman, Değişecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı