Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 13:07 Bu haber 2173 kez okundu
 
Bayburtlu -Seçimin üzerinden 15 ay geçti! Ne değişti?
Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada Vezirköprü’nün durumunu değerlendirdi.
YEREL Haberi
Bayburtlu -Seçimin üzerinden 15 ay geçti! Ne değişti?

İktidar Partisini eleştiren Başkan Bayburtlu; “Seçimlerin üzerinden 15 ay geçmesine rağmen Vezirköprü’de ele alınır, gözle görülür hiçbir değişiklik olmadı.” dedi.


Bayburtlu açıklamasının devamında; “İstihdam alanları mı arttı? Yeni iş kolları mı açıldı? Halkın sorunları çözüldü mü? Hayır!


Mart ayında, Haziran ayında, Ağustos ayında hastane açılacak denildi, yine kaldı. Çimento fabrikası gelecekti hayal oldu. İşe alacağız diyerek 15 bin nüfus cüzdanı fotokopisi toplandı hayal oldu. Vaatler havada kaldı.


Kenevir yetiştiriciliği ve fabrikası Vezirköprü’ye yapılacaktı, Havza kapmazsa belki gelir.


Yol ihalesi yapıldı. Çift yönlü mü, Havza - Vezirköprü arası tamamı mı, nereden başlanıp nerede bitecek bilinmiyor. Tek bilinen hastane kavşağı yapılacak, o da ne zaman yapılır Allah bilir.


Seçim vaatleri bitmez. İlçe halkı dile getirir, yöneticiler çözüm üretip vaatleri halkın huzuruna sunar. tabi koparmasını, almasını bilirse.


Siyasetçi kamuoyuna faydalı olmak için refah ve huzuru sağlamak adına çalışmak zorundadır. Hiçbir siyasetçi başka bir siyasetçinin ekmeğine yağ çalmak için çalışmamalı. Dilerim bundan sonra amaç, halka hizmet için olur.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Bayburtlu, -Seçimin, üzerinden, 15, ay, geçti!, Ne, değişti?,
Yorumlar
Haber Yazılımı