Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 17:02 Bu haber 2642 kez okundu
 
Bayburtlu -Belediye kriz sürecini yönetemiyor!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü Belediyesinin bir kez daha olumsuzluklarla gündeme geldiğini söyledi.
YEREL Haberi
Bayburtlu -Belediye kriz sürecini  yönetemiyor!

Belediyede yaşanan olumsuzlukların yönetim anlayışından kaynaklandığını söyleyen Başkan Bayburtlu; “Vezirköprü Belediye Başkanlığı, birçok konuda olduğu gibi yine bir olumsuzlukla gündeme geldi.” dedi.


Belediyenin haciz konusuyla gündeme gelmesiyle Başkan Bayburtlu ‘Belediye kriz sürecini yönetemiyor’ başlığıyla yazılı bir açıklama yaptı. Bayburtlu açıklamasında; “Vezirköprü Belediyesinde yaşanan olumsuzluklar Türkiye’nin gündeminde yer almaya devam ediyor. Belediyeden alacağı olan vatandaşlara yıllarca ödeme yapılmaması dolayısıyla haciz sürecine girilmesi, yöneticilerin kriz sürecini yönetememesinden kaynaklıdır. Olayın bu aşamaya gelmesi yöneticilerin hatasıdır. Karar verilmiş olmasına rağmen adalet geç tecelli etmiştir. Adalet ve hukukun geçerli olduğu bir ülkede kayırmacılık ve ayrımcılık bir kez daha zarar vermiştir. Vatandaş vergisini ödüyorsa, alacağını istemekte de çok haklıdır.” dedi.


Bayburtlu, daha önce de belediyenin önüne hafriyat dökülerek Türkiye gündemine geldiğine dikkat çekerek; “İlçemizin olumsuz anılmasına sebep olan yönetim anlayışı Vezirköprü’ye zarar veriyor.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Bayburtlu, -Belediye, kriz, sürecini, , yönetemiyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı