Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 10:31 Bu haber 47608 kez okundu
 
BAŞKAN KARAKUŞ; ‘TESCİL KARARINI KABUL ETMİYORUZ!’
Vezirköprü Belediye Spor Kulüp Başkanı Onur Karakuş çarpıcı açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
BAŞKAN KARAKUŞ; ‘TESCİL KARARINI KABUL ETMİYORUZ!’

Karakuş, ligin tescilini kabul etmediklerini ve sonuna kadar haklarını arayacaklarını dile getirerek, sosyal medya hasabından şu açıklamalarda bulundu.


"Bugün Amatör Kulüp Federasyonunun vermiş olduğu tescil kararının yanlış ve haksız bir karar olduğunu, üzülerek ve şaşkınlıkla kabul etmediğimi söylemek istiyorum. 20 maçlık bir ligin kaderi 6 maça bakılarak verilemeyeceği gibi, Yöneticisinden, antrenörüne, futbolcusuna kadar emeklerin göz ardı edilmesi ve hiçe sayılması büyük bir ayıp ve haksızlıktır. 


Biz o şanlı formayı giyen sporcularımıza sadece futbol değil; etrafındaki insanlara saygıyı, maç içinde abilerine saygıyı, edebi, hak ve adaleti aşılamaya çalışıyoruz. Verilen bu kararın yaş ortalaması 17 olan A takımımızdaki bu çocuklara verdiği psikolojik zararın hesabını kim verecek? Bu çocuklara Hak, Adaletin bu şekilde olduğunu mu izah edeceğiz? 


Alınan bu kararın doğru ve haklı bir karar olmadığını, yönetici arkadaşlarımın emeklerinin, antrenörlerimin emeklerinin, futbolcularımın emeklerinin hakkını sonuna kadar savunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın."

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Osman Kalyoncu - Spor Yazarı
Etiketler: BAŞKAN, KARAKUŞ;, ‘TESCİL, KARARINI, KABUL, ETMİYORUZ!’,
Yorumlar
Haber Yazılımı