Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 11:59 Bu haber 3264 kez okundu
 
Ağca, Vali Kaymak’a Vezirköprü Sorunlarını Anlattı
Samsun Basın İlan Kurumu Başkanı Mustafa Bayraktar’ın ev sahipliğinde ilçe gazeteleri temsilcileri Basın İlam Kurumu’nda bir araya geldi.
YEREL Haberi
Ağca, Vali Kaymak’a Vezirköprü Sorunlarını Anlattı

Gazetecilerin toplantısına sürpriz bir şekilde katılan Vali Osman Kaymak, gazetecilerden gazetelerin ve ilçelerin sorunlarını dinledi.

 

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca ilçelerde yayım yapan yerel gazetelerin sorunlarıyla birlikte Vezirköprü’nün sorunlarını da dile getirdi.

 

Yerel basın kuruluşlarının çıkardıkları gazeteleri inceleyen Vali Kaymak, sorumlu bir gazetecilik yapılması gerektiğini söyleyerek, “Belgeye, bilgiye dayanan sorumlu gazetecilik yapılmalı. İlini, ilçesini seven insan yaptığım haberin topluma, bu şehre katkısı ne olacak, ben iyi işlerin peşinden koşan olmalıyım diye düşünmeli.” diye konuştu.

 

Ağca sorunları dile getirdi

 

Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Özlem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca, Samsun İl Valisi Osman Kaymak’a Vezirköprü sorunlarını anlattı.

 

Ağca, Vezirköprü’de,  proje ve inşaat aşamasında olan Kunduz Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi, Vezirköprü - Havza Karayolu, Şahinkaya Kanyonu, Huzurevi, Hastane gibi takip edilmesi gereken sorunları dile getirdi.

 

Manşet haberi Vali Kaymak’ın dikkatinden kaçmadı

 

Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’nın elindeki Özlem Gazetesini inceleyen Vali Osman Kaymak’ın, “Başkalarına Var Bize Yok!” manşet haberi dikkatinden kaçmadı. Haberin detayını Ağca’dan dinleyen Kaymak, içeriğindeki ehliyet sınavlarının Vezirköprü’de de yapılması konusu ile yakından ilgileneceğini söyledi.      
Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Ağca,, Vali, Kaymak’a, Vezirköprü, Sorunlarını, Anlattı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ağca, Vali Kaymak’a Vezirköprü Sorunlarını Anlattı
Ağca, Vali Kaymak’a Vezirköprü Sorunlarını Anlattı
Ağca, Vali Kaymak’a Vezirköprü Sorunlarını Anlattı
Yorumlar
Haber Yazılımı