Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 13:37 Bu haber 2256 kez okundu
 
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler sürüyor.
YEREL Haberi
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler

26'ncı yayım yılımızda bizleri yalnız bırakmayan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin önceki Vezirköprü ilçe Başkanı Kemal Yaman bizleri unutmayan siyasetçilerden birisi. Başkanlığı döneminde genç olmasına rağmen güzel işlere imza atan, meydana gelen anlaşmalıkların çözümünde denge adam Başkan Yaman ile Vezirköprü ile ilgili faydalı sohbet ettik .


Günahıyla,  sevabıyla Vezirköprü’nün uzun süredir yönetiminde bileni ve söz sahibi olan, Mali Müşavir Talip Karaca ve DYP döneminde aktif siyaset yapan, iyi bir yerel gazete takipçisi Hüseyin Günel bizleri 26. Yılımızda unutmayarak ziyaretimize gelenlerden.


Her görev aldığı yerde farkındalık oluşturmayı başarabilen Eğitim Bir Sen Başkanı  ve Öğretmenevi Müdürü Hasan Dursun ve Endüstri Meslek Lisesi’nin fiziki yetersizliklerine rağmen kaliteyi yükseltmek için BİZ diyebilen ekip ruhuyla  gayret gösteren Müdür Orhan Sarıer ziyaret etti.


Dursun ve Sarıer eğitimci olunca Vezirköprü’nün eğitim ve öğretim alanında yaşana sıkıntıları değerlendirdik. Yılbaşında yaş nedeniyle emekli olacak Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı koltuklarından birisine Vezirköprülü birinin atanması için Sendika ve Siyaset mesai harcamalı ortak paydasında buluştuk.


Asgari müştereklerde birleştiğimiz Vatandaş Gazetesi sahibi Göktan Teker de meslek dayanışması örneğini göstererek yayım hayatımızın 26. yılında ziyaretimize geldi. Konuğunuz gazeteci olunca yaşadığınız şehrin; ekonomisini, siyasetini ve yaşanan her alandaki sorunlarını konuşmamak mümkün mü ? 


Komşu ilçemizde yayım yapan bölgede mesleki dayanışma içinde olduğumuz Havza 25 Mayıs Gazetesi Sahibi Fahri Çiftçi, Ustası Ramazan Erdoğan, gazetemizin kuruluşunun 26. Yıl nedeniyle ziyaretimize geldiler.


Her yıl güzel, değerli ve anlam yüklü yıl dönümü hediyesi ile hatırlayan SEMERCİ Ticaretin sahiplerinden Bahadır Semerci'nin  26. Yıl hediyesi 2020  - 365 yaprak Atatürk takvimi masamızda yerini aldı. İyi bir Galatasaray taraftarı ve sporcu yönü de olan Bahadır Semerci ile Vezirköprü Belediye ve Vezirköprü Esnaf Sanayi futbol takımlarını konuştuk. Vezirköprü Esnaf Sanayi  kurulduktan sonra rekabet ortamı oluşmasının her iki takım içinde olumlu gelişmelerin olduğu izlemine vardık.


Vezirköprü’de  spor alanında farkındalık oluşturarak ilçenin tanıtımına katkı sağlayan VEMOK Vezirköprü Motosiklet Kulübü Başkanı Serdal Tak, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Atıcı ve İstanbul Çapa Fakültesi emekli teknisyeni Emin usta 26. Yılımızı kutladılar.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: 26.ncı, yılımızda, okurlarımızdan, ziyaretler,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
26.ncı yılımızda okurlarımızdan ziyaretler
Yorumlar
Haber Yazılımı